TonyBet tapo paplūdimio tinklininkių I.Dumbauskaitės ir M.Povilaitytės rėmėju
Lažybų bendrovė TonyBet ir Lietuvos paplūdimio tinklinio federacija pasirašė sutartį, pagal kurią TonyBet tapo jaunųjų Lietuvos paplūdimio tinklininkių Monikos Povilaitytės ir Ievos Dumbauskaitės rėmėju.
 
Dvi perspektyviausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės pernai tapo Kipre vykusio pasaulio jaunimo iki 19 metų čempionato nugalėtojomis, o 2011-aisiais – Vilniuje vykusio Europos jaunimo iki 18 metų čempionėmis. Šiemet be daugelio užsienyje vyksiančių jaunimo bei suaugusiųjų čempionatų, jaunųjų Lietuvos tinklininkių pora dalyvaus ir Vilniuje Rugpjūčio 8-11 dienomis vyksiančiame Europos jaunimo iki 20 metų čempionate.
 
Jaunosios sportininkės tikisi, kad namų sienos ir naujųjų rėmėjų indėlis padės siekti pačių aukščiausių rezultatų. „Prieš dvejus metus Lietuvoje tapome Europos jaunimo iki 18-os metų čempionėmis, visi tikėsis, kad ir dabar laimėsime prizinę vietą. Man tai bus reikšmingiausias čempionatas iš visų keturių šiais metais. Juk žaisime namie“,– kalbėjo Ieva Dumbauskaitė.
 
TonyBet lažybų bendrovės įkūrėjo ir savininko Antano Guogos teigimu jis labai džiaugiasi galėdamas prisidėti prie jaunųjų Lietuvos talentų ugdymo. „Savo atkaliu darbu ir tvirtu charakteriu Monika su Ieva įrodė, kad Lietuvoje yra jaunų ir gabių sportininkų, galinčių pasiekti puikių rezultatų tarptautinėje arenoje. Mums yra didelė garbė remti pasaulio jaunimo čempiones. Tikimės, kad mūsų indėlis padės merginoms ir ateityje siekti tik pačių aukščiausių tikslų,– kalbėjo verslininkas. – Mes ir toliau prisidėsime ugdant jaunuosius Lietuvos sporto talentus ir padėsime jiems siekti aukštumų pasaulinio lygio turnyruose, o svarbiausia – nuolat tobulėti. Dėkojame Monikai ir Ievai, bei Lietuvos tinklinio federacijai už bendradarbiavimą ir linkime merginoms ir toliau garsinti Lietuvos vardą pasaulyje“.
 
Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo proga jaunosios Lietuvos tinklininkės surengė parodomąją treniruotę Anupriškėse įsikūrusiame poilsio ir pramogų parke TonyResort. Čia jos taip pat dalyvavo ir specialiai surengtoje fotosesijoje.
 
Artimiausiu metu Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė išvyks į turnyrą Vokietijoje, o gegužės pabaigoje – birželio pradžioje varžysis Austrijoje vyksiančiame moterų Europos čempionato etape.