„TINA DANCE” šokėjos žada išjudinti daugiatūkstantinę „White arena show 2013″ minią
„TINA DANCE” šokėjos žada išjudinti daugiatūkstantinę „White arena show 2013″ minią
 
 „White arena show 2013″ scena jau pastatyta. Jau suvežta šimtai tonų garso bei vaizdo technikos,  išvedžiota beveik 5 kilometrai baltos LED juostos, dekoracijos jau paruoštos, „Cosmic gate” jau vyksta į Lietuvą.  Šiais metais, be pasaulinio garso atlikėjų, be pribloškiančios scenos, aukščiausios garso kokybės, festivalio svečius džiugins subtilus, bet nemažiau svarbus šio festivalio akcentas – šokių studijos „Tina dance” kolektyvo atliekama programa.
 
„Tina dance” pristatinėti nereikia. Tai turbūt žymiausia šokių studija Lietuvoje. Ir šiais metais jos kolektyvas kelis mėnesius ruošė išskirtinai „White arena show 2013″ pritaikytą programą bei sceninį įvaizdį. Visų detalių negalime atskleisti, lai tai lieka malonia staigmena, bet jau aišku, kad bus latekso, daug baltos spalvos, nevaržomo seksualumo ir užvedančiame judesyje paskendusių tobulų kūnų. Reginys nusimato išties nepamirštamas.
 
„White arena show 2013″ organizatorių teigimu, profesionalios GO GO THATRE šokėjos yra būtinas kiekvieno panašaus pobūdžio renginio atributas. Jos išjudina minią, festivalio dalyviams lengviau atsipalaiduoti ir pasiduoti šokiui, matant profesionaliai parengtą ir derančią prie muzikos choreografiją. O šiais metais minia žada būti didžiausia per visą festivalio istoriją – jau nupirkta daugiau nei 7000 bilietų ir su kiekviena diena šis skaičius auga. Jau šį savaitgalį Vilniuje padaugės baltos spalvos, teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių. Jei dar neturi bilieto, paskubėk įsigyti ir tapk masiškiausio metų elektroninės muzikos renginio dalimi.