“Tiketa” suteiks galimybę susirgus grąžinti bilietą į renginį ir atgauti pinigus
PRANEŠIMAS SPAUDAI
2013 m. gegužės 17 d., Vilnius
Baimė susirgti pačiu netinkamiausiu metu nebebus priežastimi nepirkti bilieto į renginį ar koncertą. Atsižvelgdama į tai, kad daugelis renginių Lietuvoje vyksta šaltuoju metu laiku, o bilietais į juos prekiauti dažnu atveju pradedama prieš pusę metų ir daugiau, „Tiketa” pristato bilietų grąžinimo garantijos paslaugą leisiančią ligos atveju susigrąžinti visus už bilietą sumokėtus pinigus.
Pirmasis renginys, kuriam „Tiketa” pasiūlys bilietų grąžinimo garantijos paslaugą yra koncertinis „Tele Bim-Bam” kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru turas per Lietuvą. Į renginį, kuris vyks 4 didžiuosiuose Lietuvos miestuose lapkričio 18-24 dienomis, bilietais pradėta prekiauti praėjusią savaitę.
„Šeimoms su mažamečiais vaikais, taip pat mokytojams, organizuojantiems mokyklų ar darželių grupių ekskursijas, netikėtos ligos problema yra itin aktuali. Renginių rinkos sezoniškumas Lietuvoje toks, kad didžiausi renginiai vyksta šaltuoju metų laiku, kai padaugėja susirgimų, kyla gripo epidemijos. Vaikui susirgus paprastai į renginį nebeina ir jo tėvai, tad už bilietus sumokėti pinigai paprasčiausiai pradingtų. Todėl nemažai žmonių laukia iki paskutinės dienos prieš apsispręsdami eis į renginį, ar ne. Bilietų grąžinimo garantijos ligos atveju paslauga leis šeimoms planuoti, naudotis geriausiais prekybos bilietais pradžios kainos pasiūlymais, o mokytojams – lengviau organizuoti klasės išvykas”, – sako bilietų platinimo bendrovės „Tiketa” generalinis direktorius Andrius Žiauberis.
Bilietų gražinimo garantijos paslauga galima pasinaudoti įsigijus 6 litus kainuosiantį garantijos bilietą. Garantijos bilietai bus parduodami internetu www.tiketa.lt arba „Tiketos” kasose.  Išsamiau su bilietų grąžinimo garantijos taisyklėmis galima susipažinti „Tiketos” interneto puslapyje bei bilietų pardavimo vietose.
Ligos atveju, pateikus bilietą į renginį, garantijos bilietą bei gydymo įstaigos pažymos apie ligą kopiją, „Tiketa” grąžins visą už bilietą sumokėtą pinigų sumą.
„Tiketa” yra pirmoji Lietuvos bilietų platinimo bendrovė, siūlanti bilietų grąžinimo garantijos paslaugą. „Mums visada svarbus žiūrovas, todėl nuolatos stengiamės kurti paslaugas, kurios suteiktų daugiau patogumo vartotojui, padėtų jam ir rasti  išsamią informaciją apie renginius, ir patogiai  įsigyti bilietus, ir gerai jaustis pačiame renginyje. Todėl manome, kad ir šią mūsų naują paslaugą žiūrovas iš karto įvertins ir mielai ja naudosis. Pirmiausia orientuosimės į šeimoms skirtus renginius, į kuriuos einama su mažais vaikais “, – sako bendrovės „Tiketa” vadovas A.Žiauberis.
„Tiketa” yra viena pirmaujančių bilietų platinimo bendrovių Lietuvoje ir priklauso įmonių grupei „SEVEN Entertainment. 2012 metais „Tiketa” išplatino 666 tūkst bilietų, o apyvarta pasiekė 30,02 mln. litų. Bendrovė valdo vieną populiariausių prekybos bilietais internete sistemų www.tiketa.lt bei 72 bilietų pardavimo kasų tinklą 17-oje didžiausių Lietuvos miestų. „Tiketa” taip pat valdo populiarius interneto portalus www.teatrai.lt ir www.pramogaukit.lt.