Televizijos „Interaktyvioji GALA” klientai galės susikomplektuoti savo mėgstamų kanalų rinkinį
PRANEŠIMAS SPAUDAI
2013-05-21
 
Televizijos „Interaktyvioji GALA” klientai galės susikomplektuoti savo mėgstamų kanalų rinkinį
 
Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja įmonė TEO pirmoji Lietuvoje savo klientams pasiūlė patiems susikomplektuoti norimą papildomų kanalų rinkinį. Šia nauja galimybe galės naudotis televizijos „Interaktyvioji GALA” klientai.
 
Į savo asmeninį rinkinį televizijos „Interaktyvioji GALA” vartotojai gali išsirinkti 6 iš 27 kanalų, esančių papildomų kanalų rinkiniuose. Klientai gali rinktis iš kino, laisvalaikio, sporto, pažintinių bei informacinių ar vaikiškų laidų programų. Paslauga „Mano rinkinys” kainuos 6 litus per mėnesį.
 
Visi televizijos „Interaktyvioji GALA” klientai gali matyti pagrindinių kanalų rinkinį, kurį sudaro daugiau nei populiariausių 50 televizijos kanalų įvairiomis kalbomis. Be jų, vartotojai taip pat pagal pomėgius gali rinktis teminius papildomų kanalų rinkinius: kino, laisvalaikio, vaikams, sporto, pažintinių, žinių, HD ir 3D kanalų ir t.t. Jais jau dabar naudojasi apie trečdalis visų televizijos „Interaktyvioji GALA” vartotojų.
 
„Klientai vis labiau vertina galimybę individualiai, pagal savo poreikius susidaryti televizijos programų „meniu”. Viršų ima ne kanalų gausa, o asmeninius poreikius atitinkantis turinys”, – sako TEO Paslaugų plėtros ir rinkodaros tarnybos vadovas Nerijus Ivanauskas. Jo teigimu, TEO yra vienas iš nedaugelio Europos operatorių, pasiūliusių vartotojams galimybę patiems rinktis, ką jie norėtų žiūrėti ir už kokią paslaugą mokėti.
 
Tarptautinės bendrovės „3Vision”, teikiančios specializuotas TV turinio ir konsultavimo paslaugas, atliktas tyrimas atskleidė, kad iš daugiau nei 70 Europos mokamos televizijos operatorių, neskaitant išskirtinių ir nišinių pasiūlymų, tik 14 proc. savo vartotojams siūlo kokių nors kanalų rinkinių formavimo galimybių (http://www.3visiondistribution.com/news/article/pay-tv-packaging-survey) .
 
Paslaugą „Mano rinkinys” klientai galės užsisakyti televizoriaus ekrane, valdydami jo meniu  priedėlio pulteliu, o užsakymą patvirtinę PIN kodu. Šia paslauga galės naudotis televizijos „Interaktyvioji GALA” vartotojai, kurie naudojasi priedėliu „Motorola VIP 1003″. Visi kiti klientai, kurie naudojasi kito modelio priedėliais, turi galimybę pasikeisti juos į priedėlį „Motorola VIP 1003″. Priedėlių keitimo sąlygos pateikiamos svetainės www.teo.lt skiltyje „Pagalba”.
 
Daugiau informacijos apie TEO teikiamas skaitmeninės televizijos paslaugas ir kanalus – tinklalapyje www.gala.lt arba mokamu TEO privačių klientų aptarnavimo telefonu 1817.
 
Apie TEO LT, AB
TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Daugiau nei 88 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB”. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius” vertybinių popierių biržoje.
 
Daugiau informacijos
Antanas Bubnelis, TEO komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 236 7537, mob. tel. 8 615 83 854, el. paštas antanas.bubnelis@teo.lt