Techninio asistavimo paslaugų poreikis auga kaip ant mielių
 
Per 2012 m. viena didžiausių Baltijos šalyse techninės pagalbos paslaugas sunkiajam transportui (vilkikams ir puspriekabėms) teikianti kompanija トAltas Assistance” klientams pagelbėjo 410 kartų. Prognozuojama, kad šiais metais minėtų paslaugų poreikis tiek Lietuvoje, tiek Europoje augs dar 50 proc. ir bus viršyta 600 įvykių riba. Pirmojo ketvirčio statistika prognozes jau patvirtino.
 
Šiemet paslaugos geografija išsiplėtė į Rusijos ir Baltarusijos rinkas, dažniau bendradarbiaujama su minėtų šalių draudimo kompanijomis. Lietuvių siūlomas paslaugas renkasi ir tenykščios transporto įmonės, nes minėtų šalių atstovai vis daugiau krovinių transportuoja patys, užuot samdę Lietuvos ar Lenkijos kompanijas pristatymams įvykdyti.
 
トAltas Assistance” direktorius Saulius Stepšys pastebi, kad pastaraisiais metais kaimyninėse šalyse ypač išaugo susidomėjimas lietuvių teikiama sunkiojo transporto priemonių asistavimo paslauga. Dažniausiai pagalbos kreipiasi Vokietijoje, Prancūzijoje ir Rusijoje sugedę ar į avarines situacijas patekę užsienio šalių klientai.
 
Per 2012 m. transporto įmonėms suteiktos techninės pagalbos paslaugos sugeneravo kompanijai 1 mln. litų apyvartą.
 
Kontaktinis asmuo:
Saulius Stepšys,
トAltas Assistance” direktorius
Tel.: +370 606 06162
El.paštas: saulius@altas-assistance.lt