ŠYPSENOS, ŠOKIAI IR DŽIAZAS FESTIVALYJE HARLEM
 
ŠYPSENOS, ŠOKIAI IR DŽIAZAS FESTIVALYJE HARLEM
 
Ketvirtadienį (05 16) prasideda aštuntasis tarptautinis tradicinio džiazo šokių ir muzikos festivalis HARLEM. Gegužės 16 – 19 Vilniuje skambės džiazas iš šiapus ir anapus Atlanto, šurmuliuos šimtai šokėjų iš daugiau nei 25 pasaulio šalių. HARLEM – tai didžiausia Baltijos šalyse džiazo šokių fiesta, kurios programoje šiemet net keturios paros nevaržomo šėlsmo tiek šokėjams, tiek džiazo eros gerbėjams.
 
HARLEM organizatoriai drąsiai rėžia – “nemoki šokti – ir nereikia!”. “Norime, kad HARLEMAS taptų miesto festivaliu, kad ir nešokantys turėtų kur akis paganyti. Stengiamės, kad HARLEMAS būtų prieinamas kiekvienam džiazo mėgėjui, kad kiekvienas vilnietis galėtų pasisemti to džiaugsmo, kurį teikia nuostabi muzika ir šokėjų šypsenos.” – sako festivalio koordinatorius Martynas Balčiūnas.
 
Pagrindiniai festivalio renginiai ateinantį penktadienį ir šeštadienį kvies apsilankyti klube NEW YORK. Iki paryčių truksiančioje programoje: pasaulinio garso lindyhopo žvaigždžių pasirodymai, tradicinio džiazo orkestrų iš Švedijos ir Didžiosios Britanijos koncertai, aistras kurstantys konkursai su skoningais ALITA prizais ir šokiai iki nukritimo.
 
Festivalio organizatoriai tikisi, kad geras savaitgalio oras paskatins vilniečius prisijungti prie jau tradicija tapusio Lindy Žygio, kuris vyks šeštadienį, gegužės 18 d. ir prasidės 15 val. 30 min. prie Coffee Inn (Gedimino 9). Šokanti lindyhoperių eisena patrauks į Katedros aikštės prieigas, kuri vyks lindyhopo konkursas Jack & Jill.
 
Festivalis HARLEM – AMERIKOS KULTŪROS PAVASARIO, organizuojamo JAV ambasados Lietuvoje, programos dalis.
 
Detalią HARLEM programą rasti ar daugiau apie festivalį sužinoti galima www.harlem.lt.
 
Bilietus į HARLEM platina klubų TAMSTA ir NEW YORK kasos arba www.bilietai.lt.
 
Festivalį “HARLEM” organizuoja vyriausias tradicinių džiazo šokių klubas Vilniuje – LINDYHOP.LT.