Sveikatos žurnalistų asociacija
Sveikatos žurnalistų asociacija maloniai kviečia į seminarą apie psichoemocinės sveikatos ryšį su širdies kraujagyslių sistemos susirgimu – infarktu. Seminaras „Nerealizuota savižudybė – infarktas” vyks gegužės 23 val. nuo 15:30 val., Lietuvos medicinos bibliotekoje, Kaštonų g. 7, Vilnius.
 
Seminare dalyvaus kardiologė, prof. Žaneta Petrulionienė. Jos teigimu, šiuo metu reanimacijoje gausu jaunų žmonių, kurie dėl per didelio streso ir kitų priežasčių patyrė infarktą. „Savižudybių situacija mūsų šalyje gąsdinanti, apie jas daug kalbama. Tačiau yra ir kitokios savižudybės, kai žmogus nekelia prieš save rankos. Įvyksta kitokio pobūdžio savižudybė – kai nesaugome savęs, aliname, eikvojame jėgas ir žalojama širdis. Apie tokias savižudybes taip pat turime kalbėti, atpažinti, suvokti, nes mirtingumas nuo širdies kraujagyslių ligų mūsų šalyje nemažėja,” – sako profesorė.
 
Renginio metu taip pat kalbės gydytoja psichiatrė, asmenines istorijas pasakos širdies kraujagyslių ligų pacientų organizacijos atstovai.
 
Renginio programa bus atsiųsta vėliau.
 
 
Jau galite registruotis į renginį tel. 8626 35 621 arba el. paštu lina@sza.lt
 
Daugiau informacijos:
 
Daiva Ausėnaitė / pirmininkė
Sveikatos žurnalistų asociacija
868 77 35 37
info@sza.lt
www.sza.lt