Susitiks Lietuvos ir Estijos gynybos ministrai
 
Pranešimas žiniasklaidai
            KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA
Vilnius, 2013 05 27                      Viešųjų ryšių departamentas
            www.kam.lt
            Tel. (8 5) 2735519
            El. paštas vis@kam.lt
             Facebook: www.facebook.com/LRKAM
 
Gegužės 28 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiks su Estijos gynybos ministru Urmasu Reinsalu (Urmas Reinsalu).          
Krašto apsaugos ministerijoje vyksiančiame susitikime ministrai aptars šalių dalyvavimą tarptautinėse operacijose: NATO vadovaujamą tarptautinių saugumo paramos pajėgų operaciją Afganistane ir ES mokymo misiją Malyje. Susitikimo metu ministrai taip pat pasidalins nuomonėmis kibernetinio  saugumo klausimais, kuriais bus diskutuojama birželį vyksiančiame NATO gynybos ministrų susitikime bei aptars veiksmus, kaip paskatinti diskusijas energetinio saugumo klausimais būsimuose NATO gynybos ministrų susitikimuose.
Krašto apsaugos ministras svečiui pristatys pasirengimo Lietuvos  pirmininkavimui  Europos Sąjungos Tarybai eigą
Vėliau ministrai Lietuvos ir Estijos Vyriausybių vardu pasirašys susitarimą dėl įslaptintos informacijos abipusės apsaugos.
Estijos gynybos ministras U. Reinsalu Vilniuje lankosi su valstybiniu vizitu į Lietuvą atvyksiančio Estijos Prezidento sudėtyje.
Pastaba žiniasklaidai: 09.40-09.55 val. Krašto apsaugos ministerijoje Juodojoje salėje (Totorių g. 25/3) Lietuvos ir Estijos gynybos ministrai pasirašys susitarimą dėl įslaptintos informacijos abipusės apsaugos, trumpai pasisakys apie susitikimo rezultatus, atsakys į žurnalistų klausimus.