Sulaikyti Tauragėje Baltarusijos pilietį apiplėšę asmenys
 
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Itin operatyvių policijos veiksmų dėka naktį Baltarusijos pilietį Tauragėje apiplėšę asmenys išaušus rytui jau buvo sulaikyti.
 
Trečiadienį, kelios minutės po vidurnakčio, Tauragėje iš Baltarusijos piliečio V. G. (gimęs 1983 m.), nepažįstami asmenys pagrobė rankinę su pinigais, mobiliojo ryšio telefoną, sidabrinę grandinėlę ir pasišalino. Užsienio valstybės pilietis buvo užpultas ir apiplėštas miesto centre, iš vyriškio plėšikai pagrobė 15 000 dolerių. Nukentėjusysis į policiją kreipėsi tik išaušus rytui, tačiau dėl to, kad įvykio metu buvo apsvaigęs nuo alkoholio, negalėjo pareigūnams nurodyti, kur ir kokiomis tiksliai aplinkybėmis buvo užpultas ir apiplėštas. Tai iš pradžių gerokai apsunkino tyrimą.
 
Nepaisant to, kad apie įvykį informacija buvo gauta praėjus nemažai laiko, o nusikaltėlių pėdsakai jau buvo spėję ataušti, pareigūnai nedelsdami organizavo asmenų paiešką. Sėkmingos operacijos dėka trečiadienį iki pietų jau buvo sulaikyti bei į policijos komisariatą pristatyti du tauragiškiai, įtariami Baltarusijos piliečio apiplėšimu. Taip pat buvo rasta dalis pagrobtų pinigų ir kitų daiktų, galinčių turėti reikšmės nusikaltimui tirti.
 
Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl minėtų asmenų suėmimo. Įvykio aplinkybės ir toliau tiriamos.
 
 
 
Cituojant Tauragės aps. VPK pranešimus, prašome nurodyti informacijos šaltinį
Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo