SU LIETUVOS VERSLU IR EKONOMIKA SUSIPAŽINS ČIA VIEŠĖSIANTYS GARSIAUSIOSE JAV ĮMONĖSE DIRBANTYS HIŪSTONO UNIVERSITETO STUDENTAI
 
                 LIETUVOS RESPUBLIKOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA
                 INFORMACIJOS IR VIEŠŲJŲ RYŠIŲ DEPARTAMENTAS
Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su ambasada JAV ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu gegužės 18-23 dienomis organizuoja beveik pusšimčio vadovus rengiančios Hiūstono universiteto verslo administravimo magistro programos studentų ir dėstytojų vizitą Lietuvoje.
 
Jo metu garsiausiose JAV įmonėse (トTesco Petroleum”, トChevron”, トExelon Energy” ir kitose) aukštesniojo lygio vadybininkais dirbantys studentai susipažins su šalies ekonomine ir verslo plėtros situacija, gilinsis į praktinius čia dirbančių įmonių veiklos aspektus.
 
Prezidentūroje Lietuvos ekonomikos padėtį studentams pristatys Prezidentės patarėjas Gediminas Vaitkevičius, Užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Dainius Petras Kamaitis juos supažindins su situacija šalies energetikos sektoriuje, o ,,Swedbank” vyriausiasis analitikas Nerijus Mačiulis pristatys visų Baltijos šalių ekonomiką.
 
Vyriausybės kanceliarijoje Hiūstono universiteto auklėtiniai ir dėstytojai taip pat susitiks su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, savo rezidencijoje juos priims JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy.
 
Amerikiečiai taip pat turės galimybę susipažinti su praktiniais Vilniaus ir Klaipėdos bendrovių darbo aspektais, dalyvaus Vilniaus Gedimino technikos universitete vyksiančioje diskusijose.
 
Dažniausiai tokias praktinio pobūdžio išvykas į didžiausias ar sparčiai besivystančios ekonomikos šalis savo studentams rengiančio Hiūstono universiteto akademinės bendruomenės nariai Lietuvoje taip pat bus supažindinti su šalies istorijos bei kultūros ypatybėmis, lankysis įvairiuose muziejuose.
 
 
URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas
Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2458