Su įkalčiais patruliams įkliuvo vagis

Su įkalčiais patruliams įkliuvo vagis

Cituojant Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato atstovo spaudai pranešimus, informacijos šaltinį prašome nurodyti

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris

Adresas: Birželio 23-sios g. 16                           Tel.  (8~5) 271 6162

LT-03602 Vilnius                                        El. paštas: vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt

LIETUVA

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8~5) 271 6050

Su įkalčiais patruliams įkliuvo vagis

2019-02-19

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnams su įkalčiais sulaikė ir į areštinę uždarė vyrą, įtariamą vagyste. Jis policijai gerai žinomas, anksčiau teistas už analogiškas nusikalstamas veikas.

Vasario 12 d. apie 4 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-iosios kuopos 3-io būrio vyriausieji patruliai skubėjo į iškvietimą Krivių g.  namo gyventojas  pastebėjo, kaip įtartinas asmuo bando įsilaužti į automobilį „Toyota Prius”. Netrukus įvykio vietoje patruliai sulaikė vyrą (gimusį 1983 m.), pas jį rastas ir iš šio automobilio pavogtas planšetinis kompiuteris „Samsung”.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrimo metu Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato tyrėjai išsiaiškino, kad šis trisdešimt penkerių metų vyras yra padaręs ir daugiau vagysčių iš automobilių sostinės Genių g., Pergalės g., Parko g., Vandens g., Krivių g.

Įtariamasis neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, niekur nedirba, anksčiau teistas už analogiškas nusikalstamas veikas 16 kartų. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė  suėmimas trim mėnesiams.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>