Startuoja トRail Baltica” rangos darbai
 
KVIETIMAS Į RENGINĮ
 
Startuoja トRail Baltica” rangos darbai
 
Š.m. gegužės 21 d., oficialiai bus pradėti europinės vėžės トRail Baltica” ruožo nuo Lenkijos ir Lietuvos valstybių sienos iki Mockavos geležinkelio stoties esamos europinės vėžės rekonstrukcijos darbai.
 
Šia proga トRail Baltica” projekto vykdytoja AB トLietuvos geležinkeliai” organizuoja renginį トSujunkime Europą”, kurio metu bus pademonstruota moderni europinio standarto geležinkelio bėgių klojimo technika, kiti įrenginiai.
 
Spaudos fotografai ir televizijų operatoriai turės puikią galimybę atnaujinti nuotraukų ir dengimų archyvą, įamžinti istorinius kadrus bei dirbančius įrenginius. Renginyje planuoja dalyvauti LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei LR Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Renginio metu numatyta trumpa spaudos konferencija.
 
Renginys vyks š.m. gegužės 21 d. Mockavos geležinkelio stotyje nuo 14.00 val. Renginio trukmė – 2 val.
 
Planuojančių vykti į renginį kolegų žurnalistų dėmesiui!
Jūsų patogumui bus užsakytas 16 vietų mokroautobusas, kuris iš Vilniaus (Nacionalinio operos ir baleto automobilių aikštelės) išvyks gegužės 21 d., antradienį, 10.00 val. Planuojamas maršrutas: Vilnius-Kaunas-Marijampolė-Mockavos gel. stotis. Į Vilnių tuo pačiu maršrutu planuojama grįžti ~18 val.
 
Nuorodos vykstantiems nuosavu transportu iš Vilniaus: važiuoti A4 keliu iki Merkinės. Už jos toliau važiuoti 133 keliu iki Liepalingio. Toliau 134 keliu pro Veisiejus ir Lazdijus, kirtę geležinkelio pervažą, privažiuosite Mockavos gel. stotį (prieš pat Zelionkos kaimą).
Iš Kauno: važiuoti A5 keliu pro Marijampolę, priešais Kalvarijas sukti į 200 kelią, miestelyje sukti į 201 kelią, už miestelio sukti į 131, o po to į 134 kelią ir važiuoti iki Zelionkos kaimo, už kurio, dešinėje pusėje, bus Mockavos gel. stotis.
 
Maloniai prašome Jus iki gegužės 17 d. informuoti, kaip ketinate atvykti į renginio vietą – užsakytu, ar nuosavu transportu.
 
Registracija ir informacija:
Stasys Likas,
s.likas@publicum.lt
8 686 65511