Sportiškiausia Lietuvos mokykla – Kėdainių “Aušros” pagrindinė
P R A N E Š I M A S   Ž I N I A S K L A I D A I
 
2013 05 19
Savaitgalį Kėdainiuose surengtuose kasmetiniuose projekto „Ateities čempionai“ sportiškiausios šalies mokyklos rinkimuose triumfavo Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla. Pasivaržyti dėl garbingo titulo bei 22 tūkst. litų prizo į renginį atvyko 3-8 klasių moksleiviai iš visos Lietuvos.
Pasveikinti jaunųjų sportininkų į renginio atidarymo ceremoniją atvyko projekto ambasadorės – viena geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkių, Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos trenerė, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė bei daugkartinė bėgimo čempionė Eglė Balčiūnaitė. Sportininkės palinkėjo, kad dalyvius visų varžybų metu lydėtų ir sportinis atkaklumas, ir šventinė nuotaika.
„Labai svarbu, kad moksleiviai ne tik siektų geriausių rezultatų, bet pirmiausiai – džiaugtųsi pačia sportine veikla. Padėkos nusipelno visų šiandien čia susirinkusių vaikų mokyklos, juos palaikantys ir atlydėję mokytojai bei į olimpiadą Kėdainiuse išlydėję tėveliai“, – sako J. Štreimikytė-Virbickienė.
Įkvėpimo ir sėkmės susirinkusiems moksleiviams taip pat linkėjo Kėdainių meras Rimantas Diliūnas bei pagrindinės projekto iniciatorės UAB „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius.
„Tai jau trečiosios moksleivių varžybos, šiemet prie nuolatinių projekto „Ateities čempionai“ ambasadorių Simonos Krupeckaitės , Eglės Balčiūnaitės bei Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės prisijungė dar ir daugkartinis čempionas Virgilijus Alekna. Ambasadorių palaikymas, moksleivių bei mokytojų entuziazmas padeda šiai sporto šventei tapti gražia tradicija“, – teigia S. Grinkevičius.
Antrąją vietą užėmė ir 5 tūkst. litų prizą sportiniam inventoriui įsigyti į Kauno rajoną išsivežė Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos moksleiviai, o treti liko ir 3 tūkst. litų prizu džiaugėsi pirmą kartą projekte dalyvavusi Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla.
Projekto dalyviai kasmet varžosi keturiose rungtyse: lengvosios atletikos, plaukimo, dviračių sporto bei krepšinio.
 
 
Kontaktai:
Agnė Belickaitė, agne@maniac.lt, 867993387.