SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME
 
2013 M. LIETUVA PIRMININKAUS ES TARYBAI
 
 
2013 m. gegužės 16 d., ketvirtadienio,
 
SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME
 
9.30 val.
 
įvyks Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro ir Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kodėl Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metais dar kartą pakeitė savo biografiją? (Ar galime Sąjūdžio 25-metį sutikti išsivadavę iš melo ir sugebėję oriai atsitiesti?)”
„Gegužės 9 d. Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už Europos Sąjungos stiprinimą įteiktas Karolio Didžiojo apdovanojimas. Jau kitą dieną paskelbta, kad D. Grybauskaitei suteiktas Jungtinių Amerikos Valstijų Džordžtauno universiteto daktaro garbės vardas – už „skaidrumą, tiesą ir atsakomybę”. Regalijos bus įteikiamos gegužės 18 d. Vašingtone. Įvykių išvakarėse, balandžio 26 d. www.president.lt paskelbta dar viena Lietuvos Prezidentės biografijos klastotė, tiesiogiai susijusi su šiais įvykiais. Kas ir kodėl privertė Lietuvos Prezidentę baigiantis ketvirtiems jos kadencijos metams dar kartą pakeisti savo biografiją? Ar 1991 m. Karolio Didžiojo apdovanojimo laureato Čekoslovakijos Prezidento Vaclavo Havelo šūkį „Tiesa ir meilė turi nugalėti melą ir neapykantą” pasaulis keičia į melą ir vertina tik melą? Koks šiandien turi būti Lietuvos požiūris į tautos ir valstybės išlikimo klausimą?” – klausia signataras Z. Vaišvila.
 
Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.
Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.
 
Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210