SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME
 
 
2013 M. LIETUVA PIRMININKAUS ES TARYBAI
 
 
2013 m. gegužės 23 d., ketvirtadienio,
 
SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME
 
9 val.
 
įvyks Seimo narių prof. Vytauto Juozapaičio ir Rimos Baškienės spaudos konferencija トEtnokultūriniai renginiai Vilniuje – žlugs ar klestės?” Dalyvaus Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė, Kultūros ministerijos Lietuvos liaudies kultūros centro Folkloro poskyrio vadovė Jūratė Šemetaitė ir Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys Povilas Tamošauskas.
Spaudos konferencija rengiama norint atkreipti visuomenės dėmesį į Vilniaus savivaldybės priimtus sprendimus, kuriais smarkiai sumažintas tradicinių švenčių rėmimas. Užgavėnės, Kaziuko mugė, Velykų renginys トDangus margučių raštuose” nesulaukė savivaldybės paramos. Didesnio finansinio rėmimo nesulaukė ir vienas ryškiausių tradicinių renginių トSkamba, skamba kankliai”. Kyla klausimas – ar Vilniui nebereikia tradicinių, etnokultūrinių švenčių?
 
Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.
Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.
 
Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210