„Small Planet Airlines” stiprina vadovų komandą
 
 
2013 m. gegužės 23 d. // Pranešimas žiniasklaidai
 
„Small Planet Airlines” stiprina vadovų komandą
 
Prie užsakomųjų skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines” vadovų komandos prisijungė didelę tarptautinio verslo patirtį turintis Halldor Sigurdarson.
 
H. Sigurdarson nuo gegužės mėn. bendrovėje užima finansų direktoriaus pareigas ir yra atsakingas už „Small Planet Airlines” plėtrą tarptautinėse rinkose ir finansines bendrovės operacijas.
 
Pasak „Small Planet Airlines” generalinio direktoriaus Vytauto Kaikairio, bendrovės strategijoje numatyti ambicingi plėtros planai įsitvirtinti didžiosiose Europos rinkose, o šiam tikslui pasiekti svarbu suburti tarptautinio verslo patirtį turinčią vadovų komandą.
 
„Halldor yra itin patyręs vadovas, kūręs ir įgyvendinęs verslo strategijas didelėse įmonėse, turi daug vertingos darbo patirties skirtingose šalyse ir gerai supranta užsakomųjų skrydžių rinką. Lietuvoje tokios kompetencijos vadovų beveik nėra, todėl džiaugiamės, kad mūsų komandą sustiprino aukšto lygio verslo profesionalas”, – teigė „Small Planet Airlines” generalinis direktorius V. Kaikairis.
 
„Apsispręsti prisijungti prie „Small Planet Airlines” nebuvo sunku. Bendrovė turi aiškią ir realią plėtros viziją įsitvirtinti Europos užsakomųjų skrydžių rinkoje, patyrusią ir azartišką vadovų bei specialistų komandą”, – komentavo naujasis „Small Planet Airlines” finansų direktorius H. Sigurdarson.
 
H. Sigurdarson profesinė patirtis apima finansų ir aviacijos sektorius. Specialistas konsultavo klientus finansų valdymo ir apskaitos klausimais audito ir verslo konsultacijų bendrovėje „Deloitte and Touche”, taip pat užėmė vadovaujančias pozicijas lėktuvų remonto ir techninio aptarnavimo bei avialinijų bendrovėse, tokiose kaip „Air Atlanta ir „Excel Airways”. 39-erių islandas baigė ekonomikos studijas Islandijos universitete („University of Iceland”) ir įgijo verslo administravimo magistro laipsnį Kenterberio universitete (D. Britanija).
 
Apie „Small Planet Airlines”
 
„Small Planet Airlines” – atostogų užsakomųjų skrydžių kompanija, turinti vežėjo pažymėjimus Lietuvoje ir Lenkijoje. Šių metų vasarą „Small Planet Airline” keleivius skraidins 9-iais orlaiviais – 7-iais „Airbus A320” ir dviem „Boeing 737-300″ Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Lietuvos ir Prancūzijos rinkose. „Small Planet Airlines” dirba su didžiausiais kelionių operatoriais ir skraidina  atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Egiptą ir kitas šalis. Lietuvoje „Small Planet Airlines” dirba su dviem kelionių organizatoriais – „Novaturu” ir „TEZ Tour”.  Bendrovė taip pat vykdo specialiuosius skrydžius – skraidina valstybines delegacijas, sportininkus bei vykdo privačius užsakymus. Šių metų kovo pabaigoje „Small Planet Airlines” bendrovę įsigijo dabartinių vadovų komanda. Šiuo metu kompanija vykdo orlaivių atnaujinimo programą ir keičia senesnius „Airbus A320” naujesniais „Boeing 737-300″.
 
 
Kontaktai informacijai:
Mindaugas Biliauskas
BVRG Burson – Marsteller
Mėsinių g. 5/2, 01133 Vilnius
M. +370 652 18785
E mail: mindaugas@bvrg.lt