Šiauliuose duris atveria nauja „Drogas“ parduotuvė
 
Gegužės 24 d. Šiauliuose duris atveria nauja vieno didžiausių kosmetikos tinklų Baltijos šalyse „Drogas“ parduotuvė. Prekybos centre „Akropolis“ įsikursianti parduotuvė pirkėjams žada daugiau kaip 10 tūkst. dekoratyvinės kosmetikos, kūno ir plaukų priežiūros, parfumerijos, namų apyvokos prekių.
„Šie metai – labai svarbūs „Drogas“ veiklai Baltijos šalyse – per pastaruosius mėnesius atidarome jau antrą parduotuvę Lietuvoje, kolegos latviai šį pavasarį atidarė net keturias naujas parduotuves“, – pasakoja Daina Žymantė, „Drogas“ Lietuvoje vadovė.
Šie metai „Drogas“ svarbūs ne tik dėl intensyvios plėtros – gruodį parduotuvių tinklas švęs veiklos Baltijos šalyse 20-metį. Per šį laikotarpį tinklas tapo lyderiu savo srityje: naujoji parduotuvė Šiauliuose – jau 49-a „Drogas“ parduotuvė Lietuvoje ir 129-a Baltijos šalyse.
„Kiekvienos naujos parduotuvės atidarymas mums reiškia didesnį prieinamumą ir patogumą klientams. Ilgamečiu darbu pasiekę rinkos lyderio pozicijas, jaučiame atsakomybę jas išlaikyti, pasitelkdami profesionalų komandą ir nuolat užtikrindami augančią teikiamų paslaugų kokybę“, – sako D. Žymantė.
Per pastaruosius metus pastebimai išaugo prekių, kurias galima rasti tik „Drogas“ parduotuvėse, asortimentas. Šiuo metu „Drogas“ lentynose – daugiau nei 2000 skirtingų, tik šio prekybos tinklo parduotuvėse randamų prekinių ženklų. Unikalus asortimentas yra gaminamas Vokietijoje, Anglijoje ir Olandijoje – produktų kokybę liudija aukščiausi tarptautiniai įvertinimai.
Rūpinantis klientų patogumu, siejant jį su prekybos tinklo koncepcija, prekės parduotuvėse išdėstytos pagal segmentus, kurie suskirstyti spalvomis. Grožio prekes pirkėjos ras rožinėje zonoje, higienos ir sveikatos prekes – mėlynoje, o buitinės ir namų apyvokos prekes – oranžinėje zonoje.
Šiuo metu, skirtinguose Lietuvos regionuose veikia 48 „Drogas“ kosmetikos parduotuvės.
„Drogas” yra didžiausias mažmeninės prekybos tinklas grožio ir higienos priemonių segmente Baltijos šalyse. Pirma „Drogas” parduotuvė buvo atidaryta 1993 metais Rygoje, 2001 metais kompanija pradėjo veiklą Lietuvoje. Nuo 2004 metų tinklas priklauso tarptautinei „AS Watson“ mažmeninės prekybos grupei. Iš viso bendrovė turi 128 parduotuves – 80 „Drogas“ parduotuvių Latvijoje, 48 „Drogas“ parduotuves Lietuvoje.
 
 
Kontaktai:
Agnė Belickaitė

agne@maniac.lt
Tel. 867993387