Šiauliuose atidaromas “SPLIUS nuotykių parkas”
 
Gegužės 18 d. Šiaulių m. savivaldybės atgaivintame Centriniame miesto parke bendrovė トUNO Parks” atidaro トSPLIUS nuotykių parkąヤ. Greta senųjų atrakcionų įsikūrusiame parke bus galima laipioti medžiuose įrengtose trasose.
 トDžiaugiamės radę bendradarbiavimo būdą, kurio dėka miesto parkas, buvęs apleistas, primenantis šabakštyną ir nelankomas, šiandien vėl atgis. SPLIUS – tai ne tik viena didžiausių telekomunikacijos bendrovių, bet ir savo miesto patriotė bei entuziastė. Ne kartą dėjome pastangas pjaudami žolę ir prisidėdami savo lėšomis, kad centre esantis parkas vėl taptų patrauklus, todėl džiaugėmės galėdami prisidėti prie naujų pramogų atsiradimo Šiauliuose ir tuo, kad atgijusiame parke laiką leisti galės jaunimas ir šeimos”, – sako SPLIUS generalinis direktorius Arymantas Klapatauskas.
 トSPLIUS nuotykių parkasヤ yra ketvirtasis bendrovės トUNO Parks” valdomas nuotykių parkas Lietuvoje, į jį investuota per 0,4 mln. litų. 2009 m. įkūrusi nuotykių parkus Druskininkuose ir Vilniuje, šiemet atidariusi naujus nuotykių parkus Kaune ir Šiauliuose, bendrovė valdys didžiausią nuotykių parkų tinklą Baltijos šalyse.
トUNO Parks” direktorius Marijus Krasnickas, tikina, kad naujasis nuotykių parkas Šiauliuose bus plečiamas atsižvelgiant į lankytojų polinkius. トSkatinsime aktyvų ir sportišką gyvenimo būdą, pasiūlysime įvairių programų renginiams, sieksime įsilieti į miesto gyvenimą”.
Parke vaikams ir suaugusiems įrengtos 5 trasos medžiuose, galima įveikti per 90 įvairių rungčių.
トTikimės, kad Šiaulių miesto centre įsikūręs pramogų parkas taps puikia galimybe įdomiai praleisti laisvalaikį šiauliečių ir miesto svečių šeimoms. Ypač malonu, kad bus sutvarkyta ir prižiūrėta puiki viešoji erdvė, esanti pačiame miesto centre”, – sakė Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas.
Gegužės 18-ąją, parko atidarymo dieną, nuo 12 val. Centrinis miesto parkas virs cirko arena su magais, žonglieriais ir oro akrobatėmis. Mažieji parko lankytojai galės užsiimti teminėse dirbtuvėlėse: gamintis suvenyrus, išsipaišyti veidus, rungtis dėl prizų.
Kontaktai
UAB UNO Parks direktorius Marijus Krasnickas 861125611 marijus@unoparks.lt
UAB SPLIUS Marketingo projektų vadovė Aušra Vaitkevičienė 865659090 ausra.vaitkeviciene@splius.lt