Šiandien Alytuje atidaromas naujas 1 100 kv. m. biurų centras
Alytus naujo biurų centro laukė 10 metų
 
Šiandien Alytuje atidaromas naujas 1 100 kv. m. biurų centras – tai pirmasis po dešimtmečio pertraukos Dzūkijos sostinėje iškilęs modernus administracinis stiklinis pastatas.
 
„Prieš keletą metų pastebėjome, kad daugelis Alytuje besikuriančių įmonių administracijų biurus priverstos steigti daugiabučiuose, sandėliuose, nuosavuose namuose ar kitose tokiai veiklai nepritaikytose patalpose. Nusprendėme sukurti pasiūlą ir pastatyti tokį biurų centrą, į kurį nebūtų gėda kraustytis net ir inovatyviausioms miesto įmonėms”, – sako Karolis Stasiukynas, naująjį verslo centrą pastačiusios UAB „Stateta” generalinis direktorius.
Į naująjį biurų centrą Alytuje investuota daugiau kaip 6 mln. Lt. Pastatas yra strategiškai patogioje vietoje: netoli Pramonės parko, šalia kelio Alytus-Kaunas, kuriuo per parą pravažiuoja apie 5000 automobilių. Apatiniame pastato aukšte jau veikia pirmasis Pietų Lietuvoje greito maisto restoranas „Hesburger” ir degalinė „Stateta” su 10 000 prekių rūšių siūlančia parduotuve „Aibė”, automatinė automobilių plovykla. Viename pastato aukšte įsikurs bendrovės „Stateta” administracija, kredito unija, o likusieji du aukštai, kurių kiekvieno plotas po 275 kv. m, išnuomojami.
„Kiekvienas biurų centro aukštas yra autonominis ᆲ- turi atskirą šilumos, elektros, vandens, ventiliacijos apskaitos sistemas, taigi čia įsikūrusioms bendrovėms neteks mokėti už kaimyną. Darbuotojų ir svečių patogumui šalia pastato įrengėme erdvią 150 vietų automobilių stovėjimo aikštelę”, – sako K. Stasiukynas.
Anot jo, įmonės, kurios nori įsikurti moderniausiame Alytuje biurų centre, gali nuomotis ir visą aukštą, ir jo dalį.
1999 m. įkurta UAB „Stateta” užsiima didmenine ir mažmenine prekyba degalais, statybomis ir telekomunikacijomis.
 
Nuotraukose: naujasis UAB „Stateta” biurų pastatas.
Daugiau informacijos:
Tomas Janonis, UAB „Stateta” rinkodaros direktorius; 8-677-77646; tomasj@stateta.lt