Seimo Pirmininkas su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą

Seimo Pirmininkas su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą

2019 m. vasario 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vasario 12 d. su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą (Prancūzija), kur dalyvaus Viduržemio jūros regiono valstybių parlamentų pirmininkų susitikime.

Parlamento vadovas dalyvaus diskusijose migracijos klausimais.  „Lietuva remia tarptautines pastangas spręsti migracijos iššūkius. Svarbu ne tik stiprinti valstybių sienų apsaugą, bet ir glaudžiai bendradarbiauti su neteisėtos migracijos kilmės ir tranzito šalimis, kovoti su neteisėtu žmonių gabenimu”, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu taip pat numatyti susitikimai su Maltos parlamento pirmininku dr. Anglu Farudžia (An!lu Farrugia), Italijos Deputatų Rūmų pirmininko pavaduotoja Maria Edera Spadoni, Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininko pavaduotoju Ištvanu Hileriu (Istvįn Hiller), Rumunijos delegacijos Viduržemio jūros regiono parlamentinės delegacijos vadovu Vioreliu Ilje (Viorel Ilie).

 

Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinė Asamblėja (EMPA) yra Barselonos deklaracijos (pasirašytos 1995 m., jos tikslas – siekti taikos, stabilumo ir saugumo) pagrindu veikianti konsultacinė institucija. Asamblėjoje viešai diskutuojama klausimais, susijusiais su Europos Sąjungos ir Viduržemio jūros valstybių partneryste.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. karolina.froloviene@lrs.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>