Seimo nario L. Kazlavicko pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Valstybinę darbo inspekciją dėl medikų išleidimo nemokamų atostogų
 
 
2013 M. LIETUVA PIRMININKAUS ES TARYBAI
 
2013 m. gegužės 20 d. pranešimas VIR
 
Seimo nario L. Kazlavicko pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Valstybinę darbo inspekciją dėl medikų išleidimo nemokamų atostogų
 
Seimo narys Liutauras Kazlavickas, reaguodamas į medikų signalus, kad juos gydymo įstaigų administracija verčia imti nemokamų atostogų, kreipėsi į Valstybinę darbo inspekciją, prašydamas patikrinti, kokiu pagrindu darbuotojai yra išleidžiami nemokamų atostogų ir ar dėl to nėra pažeidžiamas Darbo kodeksas?
トTokia situacija susiklostė vienoje iš didžiausių šalies gydymo įstaigų – Vilniaus Universiteto ligoninėje トSantariškių klinikos”, darbuotojai verčiami imti nemokamų atostogų kai kuriais atvejais net iki dviejų savaičių, kas yra nenormalu”, – teigiama parlamentaro kreipimesi.
Pasak L. Kazlavicko, savivaldybėse, biudžetinėse įstaigose, taip pat ir medicinos įstaigose susidarė lėšų trūkumas, todėl akivaizdu, kad jos priverstos taupyti darbuotojų atlyginimų sąskaita.
Į šią problemą praėjusią savaitę per Vyriausybės valandą Seime buvo atkreiptas ir sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio dėmesys, tačiau akivaizdu, kad ministras jos nelaiko reikšminga ir niekaip nereaguoja.
 
Kontaktams:
Seimo narys Liutauras Kazlavickas
Tel.: (8 5) 239 6718; 8 652 98 539
Liutauras.Kazlavickas@lrs.lt