Seimo nariai J. Jarutis ir S. Šedbaras dalyvaus 4-ajame Europolo parlamentinio matmens grupės susitikime

Seimo nariai J. Jarutis ir S. Šedbaras dalyvaus 4-ajame Europolo parlamentinio matmens grupės susitikime

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo narius Joną Jarutį ir Stasį Šedbarą vasario 24-26 dienomis į Bukareštą (Rumunija). Parlamentarai dalyvaus 4-ajame Europolo parlamentinio matmens grupės susitikime. Europolo parlamentinio matmens grupė, sukurta 2016 m. iš Europos Parlamento ir nacionalinių parlamentų atstovų, atlieka Europolo veikos parlamentinę priežiūrą.

Susitikime numatoma aptarti ataskaitinio – 2018 m. rugsėjo – 2019 m. vasario mėn. – laikotarpio Europolo ir Europolo valdybos veiklą, išklausyti Europolo vykdančiosios direktorės Katerinos de Bol (Catherine De Bolle) ir Europolo valdybos pirmininko Viktoro Vilio Apreutesei (Victor-Wili Apreutesei), taip pat Europos duomenų apsaugos priežiūros pareigūno Džiovanio Butarelio (Giovani Buttarelli) pristatymus, aptarti teisėsaugos institucijų vaidmenį kovoje su nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su atsiskaitymais negrynaisiais pinigais, kibernetiniais nusikaltimais, taip pat vyks pasikeitimas nuomonėmis su už saugumo sąjungą atsakingu Europos Komisijos nariu Džulianu Kingu (Julian King).

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. monika.kutkaityte@lrs.lt

 

 

 

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>