Seime vyks diskusija: „Vaikų teisės: kokių sprendimų reikia Lietuvai?”

Seime vyks diskusija: „Vaikų teisės: kokių sprendimų reikia Lietuvai?”

Seime vyks diskusija: „Vaikų teisės: kokių sprendimų reikia Lietuvai?”

 

Atsižvelgiant į tai, kad šiandieninėje Lietuvos visuomenėje garsiai eskaluojama vaikų teisių apsaugos reglamentavimo problematika, Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinė grupė ELSA Lietuva (toliau – ELSA Lietuva), bendradarbiaudama su Seimo nario Audroniaus Ažubalio biuru, vasario 18 d., pirmadienį, 13 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) organizuoja diskusiją tema „Vaikų teisės: kokių sprendimų reikia Lietuvai?”

Renginio metu bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į probleminius vaikų teisių apsaugos sistemos (ne)vientisumo klausimus, taip pat bus gilinamasi į šiuo metu Seime svarstomą naują Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo redakciją ir su tuo susijusius reguliavimo pakeitimus. Diskusijos prelegentai yra iš skirtingų profesinių sferų, siekiant sudaryti renginio dalyviams galimybę išvysti visapusį egzistuojantį vaikų teisių reguliavimo modelį. Pažymėtina, kad lektoriai yra iš įstaigų, kurios tiesiogiai susiduria su kylančiomis problemomis šeimose, todėl organizatoriai tiki, jog renginio dalyviai turės galimybę susipažinti ir su dabartine vaikų teisių pažeidimų situacija.

Diskusijoje dalyvaus 4 skirtingose srityse dirbantys lektoriai. Renginys susideda iš dviejų dalių: pirmojoje diskusijos dalyje auditorija pranešimo forma bus supažindinta su vaikų teisių apsaugos teisine aplinka, antrojoje – diskutuos lektoriai moderatoriaus keliamais klausimais, o vėliau bus suteikta galimybė į diskusiją įsitraukti ir auditorijai.

Diskusija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai”, taip pat Seimo „YouTube” paskyroje.

Diskusijos programa

 

Papildoma informacija: Albert Komar, tel. (8 5) 239 6321, mob. 8 699 59224

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>