Tiek patogiam naudojimui namuose, tiek profesionalams

Schwarzkopf plaukų dažai, tai vienos populiariausių pasaulyje Vokietijos kosmetikos bendrovės produktas. Būtent Schwarzkopf produktai išsiskiria kokybe, vis labiau stebinančiomis inovacijomis ir galimybe produktus lengvai naudoti ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Schwarzkopf plaukų dažai yra populiariausi ir labiausiai perkami produktai iš viso Schwarzkopf produktų asortimento.

Pasirinkti plaukų dažus tikrai nesunku, nes sau tinkančią spalvą ir norimą plaukų dažų sudėtį ras kiekvienas. Nuo itin paprasta formule pasižyminčių Palette dažų iki aliejais prisotintų Color Expert dažų, kurie puoselėja pažeistus plaukus. Dėl Shwarzkopf tobulėjančių plaukų dažų formulių, priemonės gali įtikti ir labiausiai išrankiam – produktų linijoje galima atrasti ir dažų be amoniako Nectra Color, bei nuplaunamų Live dažų atspalvių.

Visos Shwarzkopf plaukų dažų rūšys yra lengvai naudojamos ir parduodamos su instrukcija, tad jas sekant, profesionaliai dažus naudoti galima ir namuose. Šių priemonių kaina svyruoja nuo 4 iki 12 eurų už vieną buteliuką.

Schwarzkopf inovacijos norinčioms išsiskirti

Naujausia Shwarzkopf plaukų dažų inovacijos yra Igora Royal ir Igora Vibrance plaukų dažai. Igora Royal permanentiniai plaukų dažai išsiskiria spalvų paletės įvairumu, kuris patenkins net labiausiai išsiskirti norinčia asmenybę. Paletėje atrasti galima itin ryškių spalvų, kurias išbandyti išdrįstu ne kiekviena. Šiuos atspalvius galima maišyti tarpusavyje, kad išgauti norimą spalvos efektą arba išsirinkti jau esamą atspalvį. Taip pat šioje linijoje plaukų dažus atras ir blondiniškomis spalvomis besižavinčios asmenybės. Šioje Shwarzkopf inovacijoje labiausiai stebina naudojimo paprastumas – nieko maišyti nereikia, plaukų dažai jau būna paruošti naudojimui, o kreminė jų konsistencija leidžia tą padaryti labai lengvai. Šių plaukų dažų kaina svyruoja nuo 8 iki 10 eurų.

Taip pat tarp naujienų atsirado ir Shwarzkopf Igora Vibrance dažai, kurie tinka išvaizdą keisti mėgstančioms asmenybėms. Tai nuplaunami plaukų dažai, kurie išlieka iki 25 plovimų, tad įvaizdį galima keisti vis renkantis iš naujų šios linijos atspalvių, kurių yra net 68. Tarp šių plaukų dažų yra ir labai naturalių atspalvių, kurios puikiai tiks natūralumą mėgstančioms asmenybėms, kurios nori tik paryškinti savo plaukų spalvą. Šie plaukų dažai ne tik yra be amoniako ir alkoholio, bet taip pat pasižymi ir vitaminais prisotinta formule, kuri dažymo metu pamaitina plauką. Dėl drėgmę apsaugančios formulės, šie plaukų dažai tiks ir labai sausiems plaukams. Šiuos Shwarzkopf plaukų dažus galima naudoti dviem būdais, todėl patogiausią galite pasirinkti patys. Plaukų dažus galima sumaišyti su geliniu aktyvatoriumi – taip plaukus nudažysite greičiau, arba su kreminiu aktyvatoriumi, kuris pasiskirsto lengviau. Dėl naujos technologijos, šio produkto kaina svyruoja nuo 10 iki 12 eurų.