“Savaitė”: ar Premjerui jau skauda galvą dėl Ūkio ministrės?
 
Ar Premjerui jau skauda galvą dėl Ūkio ministrės? Birutės Vėsaitės žodžiai ir darbai kelia daugybę neigiamų reakcijų visuomenėje ir verslo aplinkoje.
 
Gegužės 17-oji metams praėjus. Mergaitė grįžo į vaikystę, globėja spruko nuo teisingumo. Ar savas sūnus netampa jau antru jos įkaitu?
 
Dveji Vilniaus mero metai – konfliktai su vežėjais, naujos oro linijos ir interpeliacijos šešėlis. Bet gal prieš akis nauji toliai?
 
Dvejus savo antros kadencijos metus užbaigęs Vilniaus meras Artūras Zuokas šią savaitę pateikė savo antrųjų metų veiklos ataskaitą. Politologai, vertindami Artūro Zuoko antrąją kadenciją, sako, kad pirmoji buvo veržli, šviežia savo idėjomis ir polėkiu, o Vilnius iš pilko paplėkusio miesto ėmė virsti europiniu. Tuo metu antroji jo kadencija panešėja į oro pilių statybą ir klajojimą neįgyvendinamų projektų labirintuose. O pridėjus ryškėjančią aroganciją kritikai, išeitų, kad Vilniaus meras Artūras Zuokas nebe tas, koks buvo per pirmąją kadenciją, nes nesugeba subalansuoti savo fantazijų su realybe ir įmanomais atlikti darbais. O kaip pats Artūras Zuokas vertina savo veiklą, jis atsakys トSavaitėje”.
 
Ryškios asmenybės ir įvykiai verti komentarų トSavaitėje” sekmadienį be dešimt devynios vakare. Vedėja Nemira Pumprickaitė.
 
 
 
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt