Projekto “Jack Daniel’s Studio No. 7″ spaudos konferencija
Kvietimas žiniasklaidai      2013-05-27, Vilnius
 Šį antradienį (gegužės 28 d.), 13 val. トVasaros terasoje” (Vilniaus mokytojų namų kiemelis) kviečiame į spaudos konferenciją, kurioje pristatysime nepriklausomos muzikos grupėms ir atlikėjams skirtą platformą トJack Daniel’s Studio No. 7ヤ.
 Jack’o mintis, jog gera muzika ir geras viskis apjungia žmones gyva ir šiandien. Jack’as po šiai dienai sėkmingai dalyvauja koncertuose visame pasaulyje. Nors ir nebedaug grupių šiandien groja kornetais ar dūdomis kaip kad legendinė トSidabrinio Korneto grupė” (angl. Silver Cornet band), トJack Daniel’s” ir muzika išlieka puikiu deriniu.
 Spaudos konferencijoje dalyvaus projekto prodiuseris Martynas Butkevičius, トJack Daniel’s” prekinio ženklo ambasadorė Lietuvoje Justina Butvilaitė (UAB トBennet Distributors”), grupių トDeeper Upper” ir トColours of Bubbles” nariai. Vertas stebėti jaunosios kartos atlikėjas bei indie folk muzikos atstovas Šarūnas Petrutis atsineš savo akustinę gitarą ir atliks gyvai keletą kūrinių.
 2012 m. vasarą projektas トJack Daniel’s Studio No. 7″ atkeliavo į Lietuvą ieškoti perspektyvių ir vietos atsiskleisti ieškančių nepriklausomos muzikos talentų. Septyni sėkmingi koncertai, aštuoni puikūs kolektyvai ir atsakymas aiškus – čia apstu intriguojančių indie muzikos atlikėjų, reikalaujančių deramo dėmesio ir įvertinimo. Kylantys ar jau kiek išpopuliarėję lietuviškos alternatyvos atstovai: トDeeper Upper” ir トWithout Letters”, Markas Palubenka, トGarbanotas Bosistas”, トReedNoBrass”, トFreaks On Floor”, トColours of Bubbles” ar トMark Fiction” vieni po kitų jaukiais antradienio vakarais lipo ant Pranciškonų rūmų ansamblyje įsikūrusio トVienuolyno kiemo” scenos išjudinti čia susirinkusiųjų klausytojų ir Lietuvos gitarinės scenos apskritai.
 Mūsų dienomis muzika yra visur – klausytojui užtenka keleto klavišų spustelėjimo internete ir prieš jį atsiveria neaprėpiami visame pasaulyje paskleistų garsų klodai. Šis per kelias akimirkas gali susidaryti savo mylimą originalų grojaraštį ar peržiūrėti svarbiausių pasaulinių grupių koncertus. Tokioje globalioje aplinkoje, būtina išlaikyti ir populiarinti autentišką, originalią ir savitą alternatyvios muzikos sceną Lietuvoje. Tai ir yra svarbiausias トJack Daniel’s Studio No. 7″ tikslas.
 Projekto トJack Daniel’s Studio No. 7″ koncertai vasarą vyks トVasaros terasojeヤ (Vilniaus Mokytojų namų kiemelis) ir トRyšių kiemelyje 837ヤ (Kaunas). Visi koncertai nemokami – tuo pasirūpins トJack Daniel’s”. Pirmasis ciklo koncertas jau gegužės 30 d. sostinės トVasaros terasoje”. Tą vakarą po トJack Daniel’s” vėliava į sceną žengs net trys itin perspektyvios jaunosios kartos indie grupės: instumentinis surf roko ansamblis トLos Turbos”, gaivaus roko trio トMonkey Tank” ir ką tik savo debiutinį EP トStructures” išleidusi post-punk revival grupė トDeeper Upper”.
Maloniai kviečiame!
Kontaktai žiniasklaidai
Martynas Butkevičius
e: martynas@soundzgood.lt
m: +370 624 10665