Profesoriaus Mykolo Romerio gimtadienį Universitetas minės alumnų švente
 
MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS
Viešoji įstaiga, Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius,
tel. (8  5) 271 4534, faks. (8  5) 267 6000, el. p. info@mruni.eu,  www.mruni.eu,
________________________________________________________________________________
 
Pranešimas spaudai
 
 
2013-05-16
Gegužės 17 d. sukanka 133 metai, kai gimė neeilinė savo nuopelnais Lietuvos valstybei, visuomenei ir mokslui asmenybė – Mykolas Romeris.
 
Profesoriaus vardu pavadintas Universitetas M. Romerio gimtadienį minės pirmą kartą vyksiančioje alumnų ir karjeros šventėje „MRU Alumni Karjera”.
 
“Renginio data pasirinkta neatsitiktinai, juk mus taip ir vadina – romeriečiai”, – šypsosi Universiteto plėtros prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius. – „Tikimės, kad profesoriaus vardas įkvėps ar įpareigos susiburti tiek esamus bendruomenės narius, tiek mūsų absolventus. Esame jaunas Universitetas, mums brangus kiekvienas alumnas, todėl nusprendėme jiems surengti šventę, suteikti progą dar kartą aplankyti savo Alma Mater, susitikti, pabūti kartu, pasidalinti naujienomis ir pasiekimais”.
 
MRU plėtros prorektorius sako tikįs, kad šventė pavyks ir taps tradicinė. Jau dabar kiekvienas MRU alumnas turėtų kasmet planuoti apsilankyti Universitete gegužės mėnesį, norime ir tampame traukos centru, – sakė dr. S. Vaitkevičius.
 
Šventės programoje numatyta ir dalykinė dalis –  darbdavių kontaktų mugė, kur bus galima susipažinti su įvairiomis įmonėmis, sužinoti daugiau apie jų veiklą, praktikos, darbo bei karjeros galimybes jose.
 
Taip pat vyks diskusija-debatai „Karjera 360ᄚ kampu”, kurią ves žurnalistas Tomas Dapkus. Debatuose dalyvaus MRU alumnai – Seimo narys Vytautas Gapšys,  doc. dr. Aistė Diržytė, Paulius Rakštikas, Aistis Ramanauskas, Kęstas Ermanas ir kt.
 
Po pietų bendruomenė bus kviečiama į Universiteto vidinį kiemą. Jame bus galima pasidžiaugti MRU meninių kolektyvų pasirodymais (liaudiškos muzikos ansambliu, instrumentine grupe „MRU Jazz Band”,  A. Noviko vadovaujama pop vokalinė grupe, sportinių šokių grupė „Bolero”). Taip pat vyks  paplūdimio tinklinio aikštelės atidarymas, bus galima pasivaržyti ir kitose rungtyse, išmėginti įvairias pramogas. „MRU Alumni karjeros” renginį užbaigs Egidijaus Sipavičiaus koncertas.
 
Mykolo Romerio universitetas gegužės 17 d.  kviečia visus savo absolventus kartu su šeimomis atvykti į šventę „MRU Alumni Karjera”.
 
 
 
Kęstutis Saldžiūnas
Visuomenės informavimo vadybininkas                                                                       
 
Komunikacijos ir rinkodaros centro
Rinkodaros skyrius
 
Tel. +370 5 2714534
Mob. +370  686 84767
www.mruni.eu