Premjeras: virš sostinės plazdanti trispalvė – kovų ir pergalių simbolis

Premjeras: virš sostinės plazdanti trispalvė – kovų ir pergalių simbolis

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vasario 16–osios proga dalyvavo Lietuvos vėliavos pakėlimo ant Vilniaus televizijos bokšto renginyje.

Pasak Vyriausybės vadovo, Televizijos bokštas yra simbolinė vieta, kurioje už Lietuvos laisvę žmonės aukojo gyvybes. Aukojo tam, kad galėtų apginti Vasario 16-osios, o paskui ir Kovo 11-osios laimėjimus. Jie sumokėjo didžiausią kainą ir už tai, kad kiekvieno mūsų namuose, kiekvienoje įstaigoje, ant kiekvieno pastato galėtų nevaržomai plazdėti laisvos ir nepriklausomos Lietuvos trispalvės.

„Lietuvos vėliava kyla simbolinėje vietoje, kurioje susilieja tiek daug prasmių, istorijos, meilės Tėvynei, tiek daug ryžto ginti savo valstybingumą ir tiek daug laimėjimų. Džiaugiuosi, kad šis vėliavos pakėlimas jau tampa tradicija ir tikiu, kad šimtai tūkstančių žmonių, kurie savo akimis matys virš sostinės plazdančią trispalvę, jaus pasididžiavimą savo šalimi ir savo istorija. Nuoširdžiai sveikinu visus Vasario 16-osios proga!“, – sakė premjeras.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/LRVyriausybe/02

 

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>