Pilietinių iniciatyvų portalą “Lietuva 2.0” atranda nevyriausybinės organizacijos
2013 m. gegužės 15 d.
Šių metų kovo mėnesio pabaigoje startavusio pilietinių iniciatyvų portalo www.lietuva2.lt, kuris siekia tapti internetiniu komunikacijos tiltu tarp piliečių ir jų atstovų valdžioje, galimybėmis nusprendė pasinaudoti asociacija “Lietuvos Tėvų Forumas”. Ji kviečia visus Lietuvos piliečius iki gegužės 20 d. pasirašyti atvirą laišką, kuriame pasisakoma prieš daug diskusijų visuomenėje sukėlusius Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimus.
 
„Lietuva 2.0” pasirinkome dėl to, kad ši platforma užtikrina pasirašančiųjų tapatybę. Čia surinkti parašai atitinka elektroninio parašo įstatymo reikalavimus ir yra oficialiai pripažįstami lygiaverčiais įprastiems. Portalo komanda operatyviai atsižvelgė į mūsų poreikius ir sudarė galimybę rinkti parašus atviro laiško tipo iniciatyvoms, nors iki šiol šiame portale tai nebuvo numatyta. Tikimės, kad tai turės didesnį svorį nei kitomis skaitmeninėmis priemonėmis surinkti, nepatvirtinti, dažnai netikslią informaciją leidžiantys pateikti parašai”,- sako “Lietuvos Tėvų Forumo” vadovas Audrius Murauskas.
 
VšĮ “LT2.0” kviečia ir kitas progresyvias organizacijas pasinaudoti portalo www.lietuva2.lt galimybėmis siekiant savo tikslų. “Esame pasiruošę bendradarbiauti su kiekviena organizacija, turinčia savo ateities viziją ir suprantančia, kad interneto technologijos yra neatsiejama jos dalis. Kviečiame kreiptis į mus, ir mes pristatysime Jums portalo “Lietuva 2.0” organizacijoms skirtas funkcijas, pamokysime jomis naudotis ir sukursime tai, ko trūksta. Nedelskite – šiuo metu visa tai siūlome nemokamai”,- ragina svetainės autorius Donatas Šimelis.
 
Lietuvos Tėvų Forumo atvirą laišką skaitykite ir pasirašykite čia: https://www.lietuva2.lt/atviras-laiskas-del-lr-vaiko-teisu-apsaugos
 
 
VšĮ LT2.0
info@lietuva2.lt
www.lietuva2.lt
+37064025471