PATRULIŲ SULAIKYTI ĮTARIAMIEJI
 
PATRULIŲ SULAIKYTI ĮTARIAMIEJI
Paskelbta. Trečiadienis, 2013-05-22
2013 m. gegužės 22 d.  3.35 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, gavę pranešimą, kad Vilniuje, Pylimo gatvėje sužalotas vyriškis, įvykio vietoje rado E. M. (gimusį 1985 m.), kuriam buvo peiliu sužeistas rankos dilbis. 
Liudininkė patikslino, kad nukentėjusysis grūmėsi su viena mergina ir nurodė įtariamąją.  Alkoholiu stipriai dvelkianti mergina prisistatė esanti A. R. (gimusi 1982 m.), jos rankos buvo kruvinos, rūbai sutepti krauju. Nukentėjusysis pristatytas į ligoninę, o įtariamoji – į policijos komisariatą. Įvykis tiriamas.
 
Gegužės 21 d. 9.20 val. patruliams buvo pranešta, kad Vilniuje, Gedimino pr. 16, prie įėjimo į požeminį garažą sėdi vyras, panašus į pastovios gyvenamosios vietos neturintį žmogų. Pranešėja teigė, kad vyriškis トapsikarstęs” daugybe papuošalų. Patruliai papuošalus rado vyriškio krepšyje:  43 balto metalo kaklo grandinėles, 22 auskarus, 4 karolių vėrinius. Papuošalus turėjęs L. K. (gimęs 1952 m.) teigė juos radęs netoli, , šiukšliadėžėje, kurioje panašių dirbinių yra ir daugiau. Greit paaiškėjo, kad L. K. melavo ir nieko daugiau paaiškinti iš kur gavęs papuošalus negalėjo. Pristačius į policijos komisariatą paaiškėjo, kad vyriškiui jau anksčiau yra paskelbta paieška.
Vakar, gegužės 21 dieną, sostinėje iš viso buvo sulaikyti 23 įvairiais teisės pažeidimais įtariami asmenys.
 
 
 Atgal