P. Auštrevičius: „Siekdama stiprinti santykius su ES, Gruzija privalo elgtis atsakingai”
                                                             
                LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARYS
 PETRAS AUŠTREVIČIUS
Kodas 8860529  Gedimino pr. 53, LT- 01109 Vilnius     Tel. (8~5)  2396660  Faks. (8~5) [1]2396496
El.p.  Petras.Austrevicius@lrs.lt
____________________________________________________________________________________________________
Pranešimas spaudai                                                                                                                          2013-05-24
 
P. Auštrevičius: „Siekdama stiprinti santykius su ES, Gruzija privalo elgtis atsakingai”
 
Buvusio Gruzijos premjero ir didžiausios opozicinės partijos „Vieningasis nacionalinis judėjimas” generalinio sekretoriaus Vano Merabišvilio areštas neigiamai veikia šios šalies galimybes siekiant didesnio ir greitesnio suartėjimo su Europos Sąjunga bei narystės NATO, – sako Seimo Pirmininko pavaduotojas Petras Auštrevičius.
 
„Daugėja ženklų, kad Gruzijoje įsigalioja selektyvus teisingumas. Tai yra pavojus visai šios šalies teisinei ir demokratijai sistemai. Kyla pagrįstų abejonių, ar dabartinė Gruzijos Vyriausybė laikosi duotų įsipareigojimų Europos Sąjungai žmogaus teisių ir teisingumo srityse. Be to, atsiranda netikrumo dėl Gruzijos dalyvavimo Rytų partnerystės programoje tęstinumo. Norint toliau stiprinti bendradarbiavimą su ES, Gruzijos valdžia privalo atsakingai įvertinti dabartinius savo veiksmus”, – sako              Liberalų sąjūdžio frakcijos ir Seimo Europos bei Užsienio reikalų komitetų narys P. Auštrevičius.
 
 
 
Daugiau informacijos:
Petras Auštrevičius, Seimo Pirmininko pavaduotojas, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys
Tel. 869842671
petras.austrevicius@lrs.lt