„Omnitel“ savo klientams siūlys skambinti ir rašyti SMS nemokamai
           
 
Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ jau šį rudenį planuoja savo vartotojams suteikti galimybę skambinti ir rašyti žinutes nemokamai. Tokią galimybę operatorius ketina pasiūlyti atsižvelgdamas į savo klientų norą gauti kuo paprastesnes ir patogesnes paslaugas bei visame pasaulyje itin sparčiai vykstantį komunikacijos persikėlimą į mobilųjį internetą.
 
Atsižvelgdama į pasaulines mobiliųjų komunikacijų tendencijas, kurių centre – plačiausi ir greičiausi mobiliojo interneto tinklai, „Omnitel“ nuosekliai investuoja į kokybiškiausią 3G bei vienintelį Lietuvoje 4G LTE mobiliojo interneto tinklą. Ženklų „Omnitel“ mobiliojo interneto teritorinio padengimo pranašumą bei atotrūkį visuose greičio ir kokybės parametruose nuo kitų operatorių patvirtina ir Ryšių reguliavimo tarnybos ataskaitos. Šį pranašumą „Omnitel“ planuoja ir toliau išlaikyti.
 
Taip pat, įsiklausydama į savo klientų lūkesčius, „Omnitel“ stengiasi ateities paslaugas pateikti paprastai ir patogiai bei pasiūlyti paprastą kainodarą. Dėl šios priežasties mobiliojo interneto kainodaroje „Omnitel“ neišskiria 3G ir 4G LTE tinklų.
 
Nuosekliai tęsdama siekį suteikti savo klientams kuo daugiau patogumo ir paprastumo „Omnitel“ planuoja žengti dar vieną žingsnį – jau šį rudenį pasiūlyti savo klientams galimybę kalbėti ir rašyti SMS žinutes nemokamai.
 
Daugiau informacijos apie „Omnitel“ teikiamas paslaugas – www.omnitel.lt
 
 
Kontaktai žiniasklaidai
________________________________________________
Daiva Selickaitė, „Omnitel“ ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85 906; d.selickaite@omnitel.net
 
 
Pareiškimai dėl ateities perspektyvų
Pareiškimai pranešime spaudai, susiję su būsimu statusu arba aplinkybėmis, įskaitant veiklą ateityje ir kitas tendencijų prognozes, yra pareiškimai apie ateities perspektyvas. Savo pobūdžiu pareiškimai apie ateities perspektyvas siejami su rizika ir nežinia, kadangi jie susiję su įvykiais ir priklauso nuo aplinkybių, kurios įvyks ateityje. Neįmanoma užtikrinti, kad realūs rezultatai iš esmės nesiskirtų nuo šiuose pareiškimuose dėl ateities perspektyvų numatytų arba numanomų rezultatų, dėl daugybės veiksnių, kurių daugelio TeliaSonera negali kontroliuoti.