Oficialu: “Nordia Baublys & Partners” tapo “Magnusson”
 
 
PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2013-05-15
KONTAKTAI ŽINIASKLAIDAI

Ligita Ramanauskaitė
„Magnusson“ vadovaujančioji partnerė Lietuvoje
+370 687 12918
ligita.ramanauskaite@magnussonlaw.com
 
Jurga Chomskytė-McGeever
+370 656 30386
jurga@efcom.lt
 
 
                      Gegužės viduryje advokatų profesinė bendrija „Nordia Baublys & Partners“ oficialiai tapo tarptautinės verslo advokatų kontoros „Magnusson“ dalimi. Ligita Ramanauskaitė paskirta „Magnusson“ vadovaujančia partnere Lietuvoje.
 
Dešimtyje Baltijos regiono šalių veikianti, apie du šimtus teisininkų vienijanti ir verslo teisėje besispecializuojanti „Magnusson“ kontora šiuo žingsniu užbaigia plėtrą regione.
 
 „Mes esame vienintelė advokatų kontora siūlanti integruotas teisines paslaugas visose Baltijos jūros regiono rinkose. Tai yra mūsų privalumas ir išskirtinumas. Dviejų stiprių teisininkų biurų prisijungimas Lietuvoje karūnuoja mūsų plėtrą regione“, – sakė Per Magnusson, vadovaujantysis kontoros partneris ir įkūrėjas.
 
„Magnusson“ vadovo teigimu, renkantis teisininkų kontorą Lietuvoje buvo atsižvelgta į tas vertybes, kurios svarbios ir diegiamos jų įmonėje.
 
„Esame vertinami klientų dėl visiško atsidavimo jų interesams, asmeninio ir individualaus požiūrio į kiekvieną klientą. Rinkdamiesi partnerius, savo ruožtu, vertiname drąsą ir išradingumą ieškant netradicinių sprendimų, gebėjimą matyti plačiau ir, be abejo, kompetenciją“, – sakė P. Magnusson.
 
Ligitos Ramanauskaitės, vadovaujančios „Magnusson“ partnerės Lietuvoje, teigimu, įsiliejimas į šią tarptautinę teisininkų kontorą sutampa su siekiu stiprinti savo, kaip verslo teisės specialistų, pozicijas.
 
„Klientai plečia veiklą, kuriasi užsienio valstybėse, daugėja ir tarptautinių sandorių, kurie reikalauja specifinių žinių bei kompetencijos. Prisijungę prie „Magnusson“ galėsime pasiūlyti visą spektrą tarptautinio verslo teisės paslaugų vykdantiems veiklą Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Baltijos šalyse, Vokietijoje bei Skandinavijoje, – sakė L. Ramanauskaitė. – Savo ruožtu, turėdami stiprius teisininkų biurus Vilniuje ir Kaune, esame patrauklūs užsienio klientams“.
 
L. Ramanauskaitės teigimu, verslo rinka sparčiai keičiasi, tad ir tradicinės teisės sritys smarkiai išsiplėtė. „Šiandien teisininkas dalyvauja versle kaip įmonės vadovo partneris, nepriklausomas patarėjas, kuris padeda šiam priimti teisingus sprendimus, pradedant nuo pasikeitusių darbo santykių iki konkuravimo tarptautinėse rinkose. Tikimės nuo šiol tokiu partneriu būti ne tik šalies, bet ir užsienio kompanijoms“. 
 
Tarptautinės „Magnusson“ kontoros teisininkai specializuojasi verslo teisės srityje ir aprėpia tokius segmentus kaip bankininkystės, finansų, statybų ir nekilnojamo turto, mažmeninės prekybos, IT, energetikos ir aplinkosaugos sektoriai. Dirba su įmonių steigimu, įsigijimais, susijungimais ir restruktūrizacija, Europos Sąjungos teise, o taip pat su Kinijos investuotojais tinklui priklausančiose šalyse.
 
Ne vienerius metus iš eilės „Magnusson“ kontora šiose srityse yra pripažįstamas lyderiu – teisininkų kontora yra reitinguojama ir rekomenduojama nepriklausomų Europos teisininkų rūmų (Chambers Europe), Pasaulio teisininkų rūmų (Global Chamber) ir prestižinio leidinio „Legal 500 EMEA“. 2012 metais Didžiosios Britanijos surengtuose teisininkų apdovanojimuose „Magnusson“ buvo pripažintas geriausia Europos teisininkų firma. 2011 metais kompetentinga Europos teisininkų komisija paskelbė „Magnusson“ geriausia Skandinavijos teisininkų kontora.
                     
Šiuo metu „Magnusson“ kontora turi skyrius Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje. Pernai kontora koją įkėlė į Latviją bei Estiją.