Nuo liepos 1 dienos „Omnitel“ mažina skambučių Europos Sąjungoje tarifus
    
 
Nuo šių metų liepos 1 dienos, įsigaliojus naujoms ES reguliuojamoms tarptinklinio ryšio kainoms, telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ sumažins siunčiamų bei atsilieptų skambučių, SMS žinučių siuntimo bei naudojimosi mobiliuoju internetu tarifus.
 
Nuo liepos 1 dienos, viešėdami Europos Sąjungos šalyse ir iš jų skambindami į Lietuvą ar į kitas Europos Sąjungos šalis, „Omnitel“ klientai mokės po 0,24 EUR/min. (atitinkamai 0,828 Lt/min.), už iš Europos Sąjungos šalių atsilieptus skambučius – 0,07 EUR/min. (0,241 Lt/min.). SMS žinutės siuntimas kainuos 0,08 EUR (0,276 Lt). Pinga ir mobiliųjų duomenų perdavimas: nuo liepos 1 dienos, būdami Europos Sąjungos šalyse, už vieną megabaitą (MB) duomenų „Omnitel“ klientai mokės 0,45 EUR (1,553 Lt).
 
Šiuo metu skambučiai Europos Sąjungos šalyse „Omnitel“ klientams kainuoja 1,205 Lt/min., atsiliepti skambučiai – 0,334 Lt/min., SMS žinutės – 0,376 Lt/SMS, mobiliųjų duomenų perdavimas – 2,850 Lt/MB.
 
Minimi tarifai galioja šiose Europos Sąjungos šalyse: Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kipre, Lenkijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje.
 
Europos šalių, kuriose galioja vienodi tarifai, sąrašą nuo liepos 1 dienos papildys dar viena valstybė – Kroatija.
 
 
Kontaktai žiniasklaidai
________________________________________________
Daiva Selickaitė, „Omnitel“ ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85 906; d.selickaite@omnitel.net
 
 
Pareiškimai dėl ateities perspektyvų
Pareiškimai pranešime spaudai, susiję su būsimu statusu arba aplinkybėmis, įskaitant veiklą ateityje ir kitas tendencijų prognozes, yra pareiškimai apie ateities perspektyvas. Savo pobūdžiu pareiškimai apie ateities perspektyvas siejami su rizika ir nežinia, kadangi jie susiję su įvykiais ir priklauso nuo aplinkybių, kurios įvyks ateityje. Neįmanoma užtikrinti, kad realūs rezultatai iš esmės nesiskirtų nuo šiuose pareiškimuose dėl ateities perspektyvų numatytų arba numanomų rezultatų, dėl daugybės veiksnių, kurių daugelio TeliaSonera negali kontroliuoti.