Netylėk ir rašyk “Atvirai apie patyčias mokykloje”
 
Tarptautinės vaikų teisių gynimo dienos proga rengiame socialinę akciją, susijusią su patyčiomis mokyklose, norime pakviesti prisidėti prie šios akcijos. Gal įmanoma būtų paskleisti žemiau esančią informaciją per Jūsų turimus sklaidos kanalus? Gal turite žmonių kurie taip pat norėtų pasisakyti šia tema per renginį?
 
Netylėk ir rašyk “Atvirai apie patyčias mokykloje”
 
Jonas: Aš sėdžiu pirmame suole. Kai kas nors kikena ar šnibždasi už nugaros, visada susinervinu. Galvoju, kad juokiasi iš manęs. Kai kas nors ką pasako, tai atrodo, kad trenktų. Būna, net supykina arba pradeda labai skaudėti galvą. Dažnai einu seselės paprašyti, kad išleistų namo. Tada kiti sako, jog esu “slabakas”, nes dažnai sergu.(panaudota www.aspirologija.lt medžiaga).
 
Tarptautinės vaikų teisių gynimo dienos proga VŠĮ “Savanorių centras”
skelbia mokinių rašinėlių konkursą “Nebegaliu tylėt” apie patyčias mokyklose. Konkurse anonimiškai gali dalyvauti mokiniai turintys vienokios ar kitokios patirties su patyčiomis. Vaikai dažnai nedrįsta apie tai prasitarti savo tėvams ir todėl lieka vieni su savo problemomis. Rašinėlio apimtis neturėtų viršyti 1000 ženklų.
 
Geriausius, įsimintiniausius rašinėlius birželio 1d. dieną 13 val.
vieta: (Coffee inn’o prieigose Vilniaus g.) savanoriškai viešai skaitys žinomi Lietuvos žmonės A.Vedrickaitė, G.Martirisionaitė, grupės Skamp narys V.Alesius, reperis Lilas ir kt.
 
Rašinėlius iki gegužės 29d. siųskite paštu į VŠĮ “Savanorių centras”
Moniuškos g.27 arba e-mailu  info@savariucentras.lt Anonimiškumas garantuojamas.
 
 
Pagarbiai
VŠĮ “Savanorių centras”
projektų vadovas
Vilius Alesius
tel:865051888