“Mineraliniai vandenys” sukirto rankomis su “Volfas Engelman”
Didmeninės prekybos bendrovė トMineraliniai vandenys” nuo šiol platins ir lietuvišką alų. Bendrovė pradėjo bendradarbiauti su viena seniausių alaus daryklų Lietuvoje トVolfas Engelman” ir š. m. gegužę tapo oficialia dalies šio bravoro produkcijos platintoja.
Pasak トMineralinių vandenų” generalinio direktoriaus Marijaus Cilciaus, sprendimą bendradarbiauti su AB トVolfas Engelman” lėmė poreikis į bendrovės platinamų produktų krepšelį įtraukti iki šiol jame nebuvusios lietuviško alaus gamintojo produkcijos.
トPapildę asortimentą sparčiai augančios lietuviško alaus bendrovės prekių ženklais, galėsime dar geriau patenkinti klientų poreikius. Iki šiol platinę tik トpremium” klasės importinį alų, dabar savo klientams ir vartotojams pirmą kartą galėsime pasiūlyti ir lietuviško produkto”, – teigia M. Cilcius.
トMineraliniai vandenys” mažmeninės prekybos vietose ir maitinimo įstaigose platins トVolfo Engelman” alų,  トWarsteiner” alų ir keleto kitų トOlvi” grupės alaus, sidro ir alkoholinių kokteilių prekės ženklų produkciją: トSheerwood”, トHerkus”, トLidskoe”, トŽiguliovskoe”, トSmile” ir kt.
トVolfas Engelman” generalinis direktorius Marius Horbačauskas įsitikinęs, kad naujas susitarimas yra abiem pusėms naudingos strateginės partnerystės pradžia: トBendradarbiavimas sustiprins mūsų pozicijas parduotuvėse ir restoranuose, kur patys savo produkcijos nevežame, kartu padidins ir トMineralinių vandenų” produktų krepšelį.”
Įmonės numato ilgalaikį bendradarbiavimą, o platinamų prekių ženklų sąrašas artimiausiu metu gali plėstis.
Apie トVolfas Engelman”
Nuo 1999 m. Suomijos トOlvi” įmonių grupei priklausanti トVolfas Engelman” yra viena seniausių pramoninių lietuviško alaus daryklų, šiemet mininti 160 metų veiklos sukaktį. Šiuo metu ji yra viena sparčiausiai augančių alaus daryklų Lietuvoje ir rinkoje užima 3 vietą. トVolfas Engelman” priklauso tokie prekės ženklai kaip トVolfas Engelman”, トFortas”, トSmetoniška gira”, トFizz” ir kt.
Apie トMineraliniai vandenys”
トMineraliniai vandenys” yra didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais lyderė Baltijos šalyse. Bendrovės portfelyje – apie 1 500 pavadinimų produktų, kurie platinami Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Lietuvoje トMineraliniai vandenys”, be kitų gėrimų, atstovauja ir tarptautiniams alaus prekės ženklams トCorona”, トCobra”, トGuinness”.

 
Daugiau informacijos:
Vaida Budrienė
MV GROUP Korporatyvinių reikalų grupės vadovė
Tel.   +370 5 2786 094; +370 686 560 10;
E. paštas  v.budriene@stumbras.lt