Jei manote, kad medelynuose dirbantys darbuotojai yra tik tam, kad apskaičiuotų pinigų sumą už jūsų pirkinius, labai klystate – iš tiesų profesionalai yra sukaupę labai didelį žinių bagažą, todėl gali jums padėti įvairiais klausimais. Tad, jei garliavosmedelynas.lt medelynas yra ta vieta, kurioje lankotės ypač dažnai, pats metas sužinoti, kokią pagalbą ten galite gauti.

Informacija apie parduodamus augalus

Nors dažnas medelynas augalus parduoda kartu su informaciniais lapeliais, dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai skubantys pirkėjai dažniausiai neturi laiko skaityti šios informacijos. Tačiau taip pat nemaža dalis pirkėjų nepadaro namų darbų, t.y., prieš atvykdami į medelyną, nepasidomi informacija apie augalus, kuriuos ketina pirkti. Tad, jei jau taip nutiko, kad neturite laiko skaityti informacinio lapelio, o namų darbų irgi nepadarėte, visada žinokite, kad papildomos informacijos apie jus dominantį augalą jums gali suteikti medelyno darbuotojas. 

Informacija apie parduodamus reikmenis

Ne paslaptis ir tai, kad dažnas medelynas parduoda ne tik įvairius augalus, bet ir reikmenis sodo įrankius, trąšas ir t.t.). Taigi, kiekvieną kartą, kai lankotės medelyne, turite puikią progą įsigyti ne tik augalų, bet ir papildomų prekių. Tačiau, jei nežinote, kokios trąšoms labiausiai tiktų jūsų auginamoms gėlėms ar kokio dizaino kauptuką pasirinkti, visada galite paprašyti papildomos informacijos. 

Padės išrinkti labiausiai jūsų sodui tinkančius dekoro elementus

Kaip žinia, dažnas medelynas siūlo įsigyti ir puikių dekoro elementų jūsų sodui. Pasirinkimas neretai būna ypač didelis, todėl pirkėjui gali būti sudėtinga nuspręsti, kuris dekoro elementas labiausiai tiktų jo asmeninei erdvei papuošti. Tad, jei apsispręsti sunku, atminkite, kad visada galite paprašyti profesionalo patarimo. 

Šventinė pakuotė

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad įvairūs augalai yra puiki dovana ne tik sau, bet ir kitam, tad, jei kitam asmeniui nusprendėte padovanoti vieną ar kitą augalą, atminkite, kad medelyno darbuotojai jums jį gali supakuoti į patrauklią šventinę pakuotę. 

Kaip matyti, dažname medelyne gali būti suteikia įvairiapusė pagalba. Tad tinkamai išnaudokite šias galimybes.