Makalius: permokėti už poilsį Lietuvos pajūryje nelinkusios šeimos traukia į Bulgariją
 
Birželį–rugsėjį su šeimomis atostogaujančių tautiečių akys nuo Lietuvos kurortų vis dažniau krypsta į užsienio šalis, tokias kaip per dvi valandas lėktuvu pasiekiama Bulgarija. Išskirtinai maloniu klimatu ir gera kokybe už prieinamą kainą pasižyminčią Bulgariją kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius rekomenduoja šeimoms su vaikais.
 
„Vasarą Bulgarijoje karščiai nėra tokie alinantys kaip Turkijoje, Graikijoje ar Ispanijoje, todėl šalis puikiai tinka atostogauti su vaikais. Bulgarijos pakrantėse poilsiui su mažyliais pritaikyta dauguma viešbučių – jiems įrengti baseinai, organizuojamos pramogos, sudaromi specialūs valgiaraščiai“, – kalbėjo aktyvus keliautojas.
 
Jo žodžius patvirtina ir tarptautinio kelionių organizatoriaus TEZ TOUR duomenys, pagal kuriuos pernai lietuvių šeimos su vaikais sudarė apie 30 proc. vykusių atostogauti į Bulgariją, o šiemet pati Bulgarijos programa padidinta beveik trigubai.
 
Pasak TEZ TOUR Lietuvoje Produkto skyriaus vadovės Dagnės Klingaitės, paslaugų kokybe Bulgarija sėkmingai vejasi tokias atostogų ekspertes kaip Turkija ar Egiptas. Vykstantys į šią Balkanų šalį turi platų kurortų, viešbučių, pramogų, ekskursijų pasirinkimą, kuris atostogaujantiems Lietuvoje vis dar sunkiai prieinamas.
 
R. Širvinskas-Makalius nerimaujantiems, kad atostogos Bulgarijos kurortuose kainuos gerokai brangiau nei Lietuvoje, siūlo palyginti panašaus lygio apgyvendinimo kainas.
 
„Lietuvos pajūryje savaitė poilsio 3* viešbutyje be maitinimo birželio 17–24 dienomis kainuotų nuo 850 iki 1150 litų asmeniui. Pridėjus maistą, transportą, ši suma viršytų 1500 litų. O savaitės atostogos tomis pačiomis dienomis Bulgarijoje su skrydžiu, apgyvendinimu 3–4* viešbutyje su pusryčiais bei vakariene asmeniui kainuotų nuo 1000 litų, – teigė kelionių ekspertas. – Ką jau kalbėti apie tai, kad į kainą įskaičiuotas ir skrydis lėktuvu, ir pervežimas – viskuo pasirūpinta. Pavyzdžiui, daugelis vertų dėmesio viešbučių Palangoje yra neįtikėtinai brangūs, nors siūlo tik nakvynės paslaugas, net be paprasčiausio lauko baseino.“
 
„Bulgarija tinka tiek šeimoms su vaikais, tiek jaunimui, tiek vyresniems poilsiautojams. Paplūdimių mėgėjų čia laukia platūs smulkaus geltono smėlio, Mėlynąją vėliavą pelnę paplūdimiai, skalaujami šiltos ir švarios Juodosios jūros. Pažinti šalį padės gausybė istorinių, architektūros paminklų, mineralinių vandenų baseinai, aukštos klasės SPA paslaugos, autentiška kultūra, nuostabi gamta, rožynai, – sakė D. Klingaitė. – Priešingai nei Lietuvos kurortuose, Bulgarijoje poilsiautojams siūlomas platus ekskursijų pasirinkimas. Viena įspūdingiausių – dienos arba dviejų pažintinė išvyka į Stambulą.“
 
Bulgarijoje TEZ TOUR siūlo apsistoti populiariuose Auksinių Kopų, Saulėtojo Kranto, Obzoro, Saulėtos Dienos, Šv. Vlaso, Šv. Konstantino ir Elenos, Elenitės bei Pomorjės kurortuose. Iš Lietuvos skrydžius į Bulgariją kelionių organizatorius pradeda jau gegužės 28 d. Liepą–rugpjūtį lėktuvai į Burgaso ir Varnos oro uostus kils beveik kiekvieną dieną išskyrus trečiadienius ir šeštadienius. Poilsiautojų patogumui, Sofijoje ir Varnos bei Burgaso regionuose veikia TEZ TOUR atstovybės.
 
TEZ TOUR viešbučiai Bulgarijoje
Keliaujantiems su TEZ TOUR siūloma apsistoti prabangiajame „DoubleTree by Hilton“, „Barcelo“, „Iberostar“, „Riu“, „Sol“, „Melia“ tinklo viešbučiuose.
 
Daugiau informacijos:
Inga Aukštuolytė
TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė
Tel. +370 5 212 1101
Mob. +370 616 23556
El. p. inga@teztour.lt
www.teztour.lt

UAB “VIP Viešosios informacijos partneriai” projektų vadovas Giedrius Galdikas