Lietuvos U-19 krepšininkų dėmėsys- fiziniam pasirengimui
                                                     Pranešimas žiniasklaidai
                   2013-05-27
                       Lietuvos  vaikinų jaunimo iki 19 metų (U-19) rinktinė pradėjo pasirengimą 2013 metų pasaulio  čempionatui, kuris birželio 27- liepos 7 dienomis vyks  Prahoje (Čekija). Šiuo metu rinktinės kandidatai daugiausia dėmesio skiria fiziniam pasirengimui, o treniruojasi ir Lietuvos sporto universiteto apšilimo aikštėje bei manieže. “Krepšininkų fizinis pasirengimas skirtingas. Vieni grįžo iš JAV, kiti atstovavo šalies klubams. Manau, kad dauguma jau pakankamai pailsėjo ir gali vis intensyviau treniruotis. Pirmose treniruotėse daugiausia dėmesio skiriame bendram fiziniam pasirengimui. Dabar krūvis didelis, artėjant varžyboms jį mažinsime. Vaikinai treniruojasi ir su kamuoliu, turime nedaug laiko pasirengti čempionatui”,- sakė U-19 rinktinės vyr. treneris Tomas Masiulis.
Šiuo metu daugiausia laiko krepšininkai praleidžia su fizinio rengimo treneriu Justinu Grainiu. Krepšininkai treniruojasi kiekvieną dieną. ト Po įvadinio, jau pradėjome antrą fizinio pasirengimo ciklą. Dabar daugiausia dėmesio skiriame ištvermės, galingumo pratimams, aerobiniams krūviams, o tai deriname su krepšinio treniruotėmis. Jas rengiame ne tik LSU sporto bazėse, bet Dainų slėnyje, siekiame, kad treniruotės būtų kuo įvairesnės”,- sakė treneris J. Grainys.
Kaune Lietuvos vaikinų rinktinė treniruosis iki šio šeštadienio, o kitą savaitę pasirengimą pasaulio čempionatui tęs Druskininkuose.
                                LSU informacija