Lietuvos regbio-15 čempionate antroji Plungės “Perkūno” pergalė iš eilės ir vilniečių pralaimėjimas
 
Šeštadienį Lietuvos regbio-15 čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečių ekipos. Plungės “Perkūnas” iškovojo jau antrąją pergalę iš eilės ir turnyrinėje lentelėje kyla į antrąją poziciją.
 
Panevėžyje vykusiame susitikime Virgilijaus Bertašiaus vadovaujami Plungės “Perkūno” regbininkai nugalėjo Panevėžio “Ryšių statybos” klubą 41:6 (5:3) ir įsirašė 3 taškus. Po pirmojo kėlinio “Perkūnas” pirmavo vos dviem taškais 5:3, tačiau antrajame įrodė savo pranašumą.
 
Praėjusią savaitę ekipa įveikė Vilniaus akademijos auklėtinius, “VRA-Tauro” ekipą. Po dviejų pergalių iš eilės plungiškiai su 7 taškais pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje ir dabar dviem taškais atsilieka nuo pirmoje vietoje esančio daugkartinio čempiono Šiaulių “Vairo-Jupojos” klubo.
 
Vilniuje vykusiose rungtynėse antrą pergalę iš eilės iškovojo Šiaulių “Šiauliai”, kurie nugalėjo “VRA-Tauro” ekipą 77:7 (32:0). Šiauliečiai jau po pirmojo kėlinio pirmavo triuškinančiu rezultatu 32:0 ir neišleido pergalės iš rankų.
 
“Šiaulių” treneris Rimantas Zeringis po rungtynių sakė, kad šios rungtynės buvo tik repeticija: “Akivaizdu, kad vilniečiai dar nėra rimti varžovai, todėl mačas nebuvo sunkus. Mums tai buvo repeticija prieš kitos savaitės rungtynes su Šiaulių “BaltRex”. Jeigu laimėsime, dar turėsime šansą pakovoti dėl aukštesnių vietų čempionate.”
 
Geriausiu šių rungtynių žaidėju buvo pripažintas “Šiaulių” regbininkas Sigitas Čekas. Po šios pergalės “Šiauliai” turi vieną tašką, nes prieš čempionatą jiems buvo atimti šeši taškai.
 
Jau šį trečiadienį 18 val. laukia intriguojantis Šiaulių derbis tarp “Šiaulių” ir “BaltRex” ekipų.
 
Primename, kad Lietuvos regbio-15 čempionate taškų dalybos vyksta šiuo principu: pergalė – 3 taškai, lygiosios – 2 taškai, pralaimėjimas – 1 taškas. “Šiaulių” ir “BaltRex” klubams už pasitraukimą iš čempionato buvo atimti šeši taškai.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turnyrinė lentelė:
 
Vieta          Komanda   Rung.        Laim.         Lyg.          Pral.          Santykis     Taškai
1               “Vairas-Jupoja”           3               3               0               0               182-37       9
2               “Perkūnas”                3               2               0               1               71-35         7
3               “VRA-Tauras”            4               1               0               3               60-212       6
4               “Ąžuolas-Tauras”       2               1               0               1               22-63         4
5               “Ryšių statyba”           3               0               0               3               47-146       3
6               “Šiauliai”   3               2               0               1               173-65       1
7               “BaltRex”  0               0               0               0               –                -6