Lietuvoje pradedama prekiauti trimis naujais žurnalais vaikams
 
Pranešimas žiniasklaidai 

Šią savaitę Lietuvą pasiekia trys nauji žurnalai vaikams su visame pasaulyje žinomais animaciniais personažais トScooby Doo”, トKempiniukas plačiakelnis” ir トTom and Jerry”. Teises leisti šiuos pramoginius ir lavinamuosius žurnalus Baltijos šalyse įsigijo Lietuvos įmonė トMedia Incognito”.
Pasaulyje itin populiarių žurnalų leidyba Lietuvoje prasidėjo po labai ilgai trukusių derybų tarp トMedia Incognito”, atstovaujančių leidybinius ženklus トObuolys” ir トObuoliukas”, bei vienos didžiausių kino studijų pasaulyje トWarner Bros.”. トMedia Incognito” gavo išskirtines teises leisti トScooby-Doo!” ir トTom and Jerry” komiksų, užduočių, spalvinimo ir lavinamuosius leidinius. Tuo pačiu metu išleidžiama ir dar viena naujiena vaikams – komiksų ir pramogų žurnalas トKempiniukas Plačiakelnis”. Visi šie žurnaliukai bus parduodami su aukštos kokybės firminiais žaislais.
トDžiaugiamės, kad po didelių darbų ir derybų pagaliau šie žurnalai pasiekė parduotuvių lentynas. Tikime, kad visų vaikų mylimi personažai mažiesiems padės ne tik gerai praleisti laiką, bet ir prisidės prie jų tobulėjimo, vaizduotės ir įgūdžių lavinimo. Savo produkcija siekiame, kad viename žurnale vaikas galėtų ne tik skaityti, bet ir mąstyti, lipdyti ar net konstruoti,” – teigė トMedia Incognito” komercijos direktorius Mantas Butas.
トTom and Jerry” – vienas populiariausių animacinių serialų vaikams visame pasaulyje. Serialo personažai katinas Tomas ir peliukas Džeris yra tapę neatsiejama populiariosios kultūros dalimi. Lietuvoje trumpametražiai トTom and Jerry” animaciniai filmai yra rodomi jau porą dešimtmečių.
トScooby Doo” – 1969 metais pradėtas kurti serialas pasakoja apie keturis paauglius ir kalbatį šunį Skūbį Dū, kurie sprendžia paranormalias detektyvines bylas. Šių veikėjų nuotykiai buvo perkelti ir į didžiuosius ekranus tiek animaciniuose, tiek vaidybiniuose filmuose.
トKempiniukas plačiakelnis” – jauniausias naujausių žurnalų kompanijos narys, televizijos ekranuose pasirodęs 1999 metais, tačiau iš karto žaibiškai išpopuliarėjęs. Animacinis serialas pasakoja apie Kempiniuko plačiakelnio, jo draugo Patriko ir kitų personažų nuotykius ir gyvenimą po vandeniu.
トMedia Incognito” Baltijos šalyse planuoja leisti ne tik šiuos periodinius  žurnalus, bet ir knygas, sąsiuvinius, kalendorius ir kitą medžiagą su populiariasiais veikėjais.

Daugiau informacijos:
Mantas Butas
トMedia Incognito” komercijos direktorius
El. paštas: press@obuolys.lt
Tel.: +37068896969
http://www.obuolys.lt