Lekste. Lt tampa geidžiamu pietų palydovu
Trijų Danijoje studijas baigusių ir į Lietuvą kurti verslo sugrįžusių jaunuolių komanda praneša, kad maisto užsakymo internetu paslauga „Lekste.lt”  auga, plečiasi ir tampa vis žinomesne ir plačiau naudojama paslauga tarp Vilniečių. Įmonė rengiasi startui Kaune.
Restoranai ir pasirinkimo galimybė vartotojui
Lekste.lt  paslauga leidžia vartotojui užsisakyti maisto internetu nenaudojant telefono bei suteikia galimybę už paslaugą mokėti ne tik grynaisiais pinigais kurjeriui, bet ir atsiskaityti už maistą internetu. Klientui suteikiama ir antra galimybė – užsisakyti maisto išsinešimui. Tai labai sutaupo laiko, jeigu esate kur nors netoliese maitinimo įstaigos – galite užsisakyti maisto išsinešimui ir, eidamas pro šalį, atsiimti užsakytus patiekalus.
Šiuo metu tinklapyje lekste.lt jau galima užsisakyti įvairaus maisto iš keturiolikos skirtingų restoranų, esančių Vilniuje. Tai, ko gero, didžiausias asortimentas patiekalų, siūlomas internetinėje erdvėje Lietuvoje.
Lekste.lt verslui ir dienos pietūs
Dienos pietūs – šiuo metu juos galima užsisakyti jau iš 5 restoranų. Vartotojai gali lengvai prenumeruoti dienos pietų asortimentą ir gauti jį į elektroninį paštą kas dieną.
Netrukus lekste.lt siūlys ir naują paslaugą, skirtą įvairioms įmonėms ir jų darbuotojams. Įmonės galės užsiregistruoti savo profilį lekste.lt sistemoje ir taip generuoti užsakymus, skirtus konkrečiai įmonei su individualizuota atsiskaitymo sistema bei vadybininku, besirūpinančiu įmonių užsakymais. Ši paslauga įmonėms ne tik nieko nekainuos, bet klientams bus suteikta ir ypatingų pasiūlymų.
Paslauga netrukus startuos ir Kaune
Tinklapis lekste.lt plečiasi ir į kitus Lietuvos miestus. Netrukus ir kauniečiai galės naudotis šia paslauga užsakinėdami maistą į namus ar biurą ar išsinešimui. Šiuo metu baigiamos pasirašyti sutartys su restoranais Kaune. Apie starto dieną Kaune – jau netrukus!
 
Mus rasite www.lekste.lt
Daugiau informacijos romualdas@lekste.lt ,
Pagarbiai,
Romualdas Urbonas