Kviečiame į rytoj Seime vyksiančią spaudos konferenciją apie planuojamas užimtumo didinimo kryptis
Kviečiame į rytoj Seime vyksiančią spaudos konferenciją apie planuojamas užimtumo didinimo kryptis.
 
Rytoj Seime bus pristatytos gyventojų užimtumo Lietuvoje didinimo kryptys ir prioritetai, kurie formuojami siekiant spręsti nedarbo problemas. Pagal parengtas kryptis šių metų birželio mėnesį bus parengtos ir konkrečios priemonės.
Mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Lietuvos užimtumo politikos gairės 2014-2020 m. laikotarpiu. Problemos ir perspektyvos” šia tema diskutuos politikai, akademinės visuomenės, verslininkų atstovai, ekspertai.
Siūlomi tikslai ir kryptys, kurios bus nagrinėjamos konferencijoje rengiamose atskirose sekcijose, buvo parengti Ministro Pirmininko įsakymu sudarytos ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės A. Pabedinskienės vadovaujamos tarpžinybinės darbo grupės, į kurią įeina įvairių institucijų, nevyriausybinių organizacijų, darbdavių atstovai.
Maloniai kviečiame į spaudos konferenciją, kuri vyks Seime, Spaudos konferencijų salėje gegužės 17 d. 9 val.
Joje socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė, prof. dr. Vladimiras Gražulis (Mykolo Romerio universitetas), prof. dr. Boguslavas Gruževskis, Darbo ir socialinių tyrimų instituto direktorius, Gediminas Rainys (Lietuvos pramonininkų konfederacijos Vykdomosios direkcijos generalinis direktorius) pristatys svarbiausias numatomas užimtumo skatinimo kryptis.
Konferencijos rengėjai: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Mykolo Romerio universitetas, Lietuvos socialinių tyrimų centro Darbo ir socialinių tyrimų institutas.
 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius,
tel. 266 8122, 2668191,
A.Vivulskio g. 11
info@socmin.lt
www.socmin.lt