Krepšinio mėgėjai galės tiesiogiai stebėti NBA finalines kovas
PRANEŠIMAS SPAUDAI
2013-05-17
Krepšinio mėgėjai pajėgiausios pasaulyje krepšinio lygos NBA finalines 2012–2013 metų sezono varžybas po kelerių metų pertraukos galės žiūrėti tiesiogiai per kanalą „NBA TV“. Pirmą kartą šias varžybas bus galima stebėti ir raiškiuoju (HD) formatu.
 
Galimybę tiesiogiai stebėti NBA finalines varžybas televizijos GALA klientams pasiūlė didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO.
 
NBA Vakarų konferencijos finalai prasidės gegužės 22-osios naktį (Lietuvos laiku), Rytų konferencijos finalai – gegužės 23-osios naktį. Jau žinoma, kad Vakarų konferencijos finale žais Memfio „Grizzlies“ ir San Antonio „Spurs“ komandos. Rytų konferencijos finale susigrums Majamio „Heat“ ir Niujorko „Knicks“ bei Indianos „Pacers“ poros nugalėtoja.
 
Abiejų konferencijų nugalėtojai finale grumsis nuo birželio 7-osios (Lietuvos laiku). Vėliausiai birželio 21 dieną taps aišku, ar LeBronui Jamesui ir Majamio „Heat“ komandai pavyks antrą kartą iš eilės tapti čempionais.
 
Daugelis svarbiausių NBA varžybų vyksta naktį Lietuvos laiku. Tačiau sirgaliai, kurie yra paslaugos „Interaktyvioji GALA“ klientai, gali jas įsirašyti ir peržiūrėti jiems patogiu metu. Norintieji stebėti tiesioginę varžybų transliaciją, bet įsijungę televizorių varžyboms jau prasidėjus, jas galės atsukti nuo pradžių, o tada pasukti į priekį ar sustabdyti vaizdą. Šiomis galimybėmis paslaugos vartotojai naudojasi be  papildomų mokesčių.
 
Per kanalą „NBA TV“ gyvai transliuojama daugiau nei 200 NBA ir moterų NBA (WNBA) rungtynių. Per šį kanalą taip pat skelbiamos svarbiausios NBA dienos naujienos, išskirtinės tiesioginės NBA renginių bei spaudos konferencijų transliacijos, rungtynių statistika, rodomos specialios teminės programos.
 
Balandžio pradžioje „NBA TV“ kanalas pradėtas transliuoti ir raiškiuoju (HD) formatu. „NBA TV HD“ kanalą ir kitus kanalus raiškiuoju (HD) formatu gali matyti televizijos „Interaktyvioji GALA“ vartotojai, kuriems paslaugos teikiamos naujos kartos šviesolaidiniu ar sparčiu plačiajuosčiu ryšiu, o jų televizoriai yra pritaikyti rodyti šiuo formatu. Televizijos „Skaitmeninė GALA“ klientai varžybas gali stebėti standartiniu formatu.
 
Apie TEO LT, AB
TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Daugiau nei 88 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB“. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.
 
Daugiau informacijos
Antanas Bubnelis, TEO komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 236 7537, mob. tel. 8 615 83 854, el. paštas antanas.bubnelis@teo.lt