Konferencijoje Vilniuje susitiks 350 statybų specialistų iš viso pasaulio
 
 
 
Pranešimas žiniasklaidai
2013-05-15
Gegužės 16-17 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė mokslo konferencija „Naujos statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technologijos”.  Joje 350 statybų srities specialistų pristatys naujausius savo tyrimus, gvildens konstrukcijų optimizacijos klausimus, aptars naudojamas medžiagas, diskutuos apie galimus jų tobulinimus. Nuošalyje neliks ir organizacinė bei vadybinė statybų pusės.
 
Konferencijos tematika apima visas aktualiausias statybos inžinerijos srities temas, tad gautas žinias mokslininkai galės pritaikyti ne tik moksle, bet ir studijų veikloje. Anot renginio organizatorių iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), konferencija skirta ne tik tyrėjams, norintiems susipažinti su kolegų pasiekimais, bet ir įmonėms, kuriančioms modernias statybines medžiagas, konstrukcijas ir technologijas.
„Naujos statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technologijos” – seniausia ir giliausias tradicijas turinti konferencija ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Čia susirenkantys žymūs pasaulio mokslininkai ne tik pristato savo darbus, bet ir naudojasi proga užmegzti ryšius ar palaikyti draugiškus santykius, pasisemti idėjų.
 
11-tąją Statybų konferenciją, plačiau žinomą anglišku pavadinimu „Modern Building Materials, Structures and Techniques”, jau tradiciškai organizuoja VGTU Statybos fakultetas ir Lietuvos bei užsienio partneriai: Lietuvos mokslų akademija, Europos statybos inžinierių taryba, Europos statybos fakultetų asociacija, Tarptautinė tiltų ir statybos inžinerijos asociacija (Lietuvos grupė), Europos operacinių tyrimų draugijų asociacija. Konferencija rengiama kas trejus metus, šiemet joje dalyvaus apie 350 mokslininkų iš daugiau nei 20 šalių.
 
 
 
Daugiau informacijos:
 
Agnė Mažeikytė
Viešosios komunikacijos direkcija
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
el. paštas agne.mazeikyte@vgtu.lt
mob. tel. 865685067