Knygos „Laisvė ir tikėjimas: krikščioniški trileriai sovietmečiu” pristatymas Tuskulėnų memorialiniame komplekse
Knygos „Laisvė ir tikėjimas: krikščioniški trileriai sovietmečiu” pristatymas Tuskulėnų memorialiniame komplekse
2013 m. gegužės 16 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g. 1F, Vilnius) vyks knygos „Laisvė ir tikėjimas: krikščioniški trileriai sovietmečiu” pristatymas.
Ateities leidybos centro ir „Bernardinai.lt” išleista knyga – tai dešimt kvapą gniaužiančių pasakojimų, kuriuos jungia ta pati epocha – sovietmetis, artimo meilė bei ištikimybė Dievui ir Tėvynei. Įvairių kartų, temperamentų, skirtingais talentais apdovanotos knygos herojės sprendė tą pačią dilemą: kaip išlikti laisvu, oriu žmogumi sovietinėje melo imperijoje.
Knygoje pateiktos gyvenimo istorijos pasakoja apie unikalius iššūkius, apsisprendimus ir įvykius: apie „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos” leidybą ir jos platinimą, Eucharistijos bičiulių judėjimą, disidentų teismus, sovietinėje kariuomenėje esančių jaunuolių lankymą bei žygius į Kryžių kalną ir Šiluvą.
Renginyje dalyvaus knygos herojės s. Nijolė Sadūnaitė ir s. Gerarda Elena Šuliauskaitė, knygos sudarytojai Andrius Navickas ir Reda Sopranaitė, „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos” leidybą nagrinėjanti Vilniaus universiteto TSPMI studentė Rytė Kukulskytė ir LGGRTC generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė.
 
Kontaktinis asmuo:
Vilma Juozevičiūtė
Lietuvos gyventojų genocido
ir rezistencijos tyrimo centro
vyr. viešųjų ryšių specialistė
Tel.: (8 5) 275 1266;
8 656 50034
vilma.j@genocid.lt