Klaipėdos savivaldybės diena Lietuvos mokslų akademijoje
Pranešimas žiniasklaidai
2013 m. gegužės 15 d.
 
Gegužės 16 d. Vilniuje, Lietuvos mokslo akademijoje (LMA), vyks Klaipėdos miesto savivaldybės diena.
Prieš metus LMA ir Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė kultūrinio ir mokslinio bendradarbiavimo sutartį. Abi šalys įsipareigojo organizuoti ir pravesti bendrus renginius. Klaipėdos savivaldybės diena Lietuvos mokslų akademijoje, organizuojama gegužės 16 d., – vienas reikšmingiausių mokslinių-kultūrinių renginių, kuriame dalyvaus Vilniaus ir Klaipėdos akademinė bendruomenė, žinomi mokslininkai.
Ketvirtadienio rytą nuo savivaldybės pastato Liepų gatvėje į Vilnių dviem autobusais išvyks apie 80 žmonių – moksleivių, uostamiesčio mokslininkų, uosto direkcijos atstovų, savivaldybės vadovų, žiniasklaidos atstovų.
Klaipėdiečiai dalyvaus Lietuvos mokslo akademijoje surengtos parodos „Kova dėl Klaipėdos – įvykiai ir žmonės“, skirtos Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90-mečiui, atidaryme, mokslinėje konferencijoje, taip pat apskritojo stalo diskusijose.
Klaipėdos savivaldybės dienos Lietuvos mokslo akademijoje skirtuose renginiuose pasiūlyta apsilankyti ypač gausiam būriui pažangiausių ir talentingiausių uostamiesčio ugdymo įstaigų mokinių, kuriems parengta speciali programa. Jaunuoliai turės galimybę apsilankyti kompanijoje „Biotechpharma“ ir susipažinti su jos veikla, Vilniaus universiteto lazerių laboratorijoje, taip pat lankysis LMA bibliotekoje, kur susipažins  ir apžiūrės saugomas kultūros ir mokslo vertybes.
__________________________________
 
Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas
Andrius Juškevičius
Tel. 8 46 396 054, 8686 020 78,
andrius.juskevicius@klaipeda.lt
www.klaipeda.lt