Ketvirtadienį Vilniuje vyks mokinių mokomųjų bendrovių mugė ir konkursas
 
Išskirtinius gaminius pasiūlys daugiau kaip 60 bendrovių iš visos Lietuvos. Mugės asortimente – originalūs puodeliai ir stalo įrankiai, rankų darbo kūno priežiūros reikmenys, įvairiausi iš antrinių žaliavų pagaminti dirbiniai (skarelės, pledai, užrašų lapeliai ir… sieniniai laikrodžiai), atliekų rūšiavimui skirtos šiukšliadėžės ir net saulės energiją naudojantys šviestuvai ir kita.
 
Kartu vyks ir geriausios mokomosios bendrovės konkursas – bus varžomasi net keliolikoje kategorijų, komisiją sudarys patyrusių verslininkų komanda. Išsakyti savo nuomonę ir nuspręsti, kam atiteks žiūrovų simpatijų prizas, galės ir kiekvienas mugės lankytojas. Geriausia pripažinta bendrovė įgis galimybę atstovauti Lietuvai Europos mokomosios mokinių bendrovės konkurse.
 
Mokomosios mokinių bendrovės pagal トLietuvos Junior Achievement” (LJA) programą šalies mokyklose kuriamos jau beveik du dešimtmečius. Tokiu būdu moksleiviai gali teorines ekonomikos ir finansinio raštingumo žinias pritaikyti praktiškai ir patys paragauti verslininko duonos. Tarptautiniai tyrimai atskleidžia, kad daugiau kaip pusė Mokomąsias bendroves kūrusių mokinių jaučiasi geriau pasirengę patys pradėti verslą ir beveik trečdalis ketina jį kurti.
 
Kviečiame jus skirti dėmesio šiai švietėjiškai iniciatyvai ir supažindinti visuomenę su mokinių idėjomis bei įamžinti mugės akimirkas.
 
Kartu pasidžiaukime, kad turime tokio kūrybingo, aktyvaus ir verslaus jaunimo!
 
Renginys vyks š.m. gegužės 16 d. (ketvirtadienį) 11.30-15.00 val. トSwedbank” administracinio pastato fojė (Konstitucijos pr. 20A, Vilnius).
 
Oficialus mugės atidarymas – 12 valandą. Jame sveikinimo žodžius tars Švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo departamento vadovas Mindaugas Danys, LJA valdybos pirmininkas Šarūnas Skyrius bei mokinių mokomųjų bendrovių ilgamečio rėmėjo トSwedbank” vadovas Antanas Danys.
 
 
Daugiau informacijos:
Donatas Kuras
+370 618 27940