„Kempinski Hotel Cathedral Square” laimėjo prestižinį nekilnojamo turto apdovanojimą „CEEQA”
INFORMACIJA ŽINIASKLAIDAI
2013 m. Gegužės 22 d., Vilnius
 
„Kempinski Hotel Cathedral Square” laimėjo prestižinį nekilnojamo turto apdovanojimą „CEEQA” 
 
Viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square” pastatas pripažintas geriausiu viešbučių, pramogų ir apgyvendinimo nekilnojamo turto objektu 2013 m. Centrinėje ir Rytų Europoje. „Central and Eastern European Real Estate Quality Awards” (CEEQA) yra laikomi prestižiškiausiais nekilnojamo turto apdovanojimais Centrinėje ir Rytų Europoje.
„Kempinski Hotel Cathedral Square” apdovanojimas skirtas už kokybišką istorinio pastato atnaujinimą centrinėje miesto dalyje. Viešbučio pastatas išrinktas geriausiu nekilnojamo turto projektu, oficialiai pabaigtu 2012 m. viešbučių, pramogų ir apgyvendinimo nekilnojamo turto paskirties plėtros kategorijoje.
„Šis įvertinimas atspindi centrinėje vietoje įkurto pastato prestižą ir taip pat  demonstruoja svarbias investicijas, kurios buvo skirtos tokio svarbaus projekto įgyvendinimui Lietuvoje. Būdami „Kempinski” mes didžiuojamės valdydami viešbutį, įkurtą istoriniame pastate, kuris buvo renovuotas grąžinant jo pirminę didybę.- Teigia viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square” generalinis direktorius Noel Attard.
Viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square” apdovanojimą įteikimo šventėje atsiėmė statybų bendrovės „Hanner” vadovas Arvydas Avulis, jis šiais metais buvo apdovanojimų komisijos narys.
„CEEQA” yra pagrindinis besivystančių Europos šalių komercinio nekilnojamo turto sektoriaus apdovanojimų renginys. Dešimtus metus iš eilės apdovanojimus organizuoja „CEE Insight Forum” organizacija kartu su „Financial Times”, taip siekiama įvertinti bei pademonstruoti nekilnojamo turto sektoriaus pasiekimus tarptautiniams investuotojams. Apdovanojimai yra įteikiami kiekvienais metais geriausiai įgyvendintiems nekilnojamo turto projektams, kompanijoms bei profesionalams, kurie būna renkami ir  vertinami 18-oje Centrinės ir Rytų Europos šalių. Apdovanojimus skiria aukščiausio lygio atstovai iš lyderiaujančių nekilnojamo turto sektoriaus kompanijų, o apdovanojimų vertinimą prižiūri bei auditą atlieka konsultacinė įmonė „Deloitte”.
Pastatas, kuriame yra  įsikūręs “Kempinski Hotel Cathedral Square”, buvo  pastatytas 1900 m. Po daugiafunkcinio pastato stogu buvo įkurti caro laikų Vilnaius gubernijos iždo rūmai bei valstybinė iždinė. Kiek vėliau kitame jo korpuse įkurtas viešbutis „Niujorkas”. Nuo 1948 m. pastatas naudotas kaip  centrinis miesto telegrafas.  2006 m. pradėta  statinio renovacija, siekiant išsaugoti bei atkurti istorinę jo vertę, o nuo 2012 -ųjų, pabaigus renovacijos darbus,  čia įkurtas „Kempinski Hotel Cathedral Square viešbutis.
 
Daugiau informacijos:
Justina Kunickaitė
„Kempinski Hotel Cathedral Square”
Viešųjų ryšių ir marketingo koordinatorė
Tel.: +370 5 220 1168
El.p.: justina.kunickaite@kempinski.com
 
Apie „Kempinski Hotels”
Įkurta 1897 m., „Kempinski Hotels” yra seniausia Europoje prabangių viešbučių grupė. „Kempinski” išsiskiria savo nepriekaištingu asmeniniu aptarnavimu ir aukščiausios klasės svetingumu, kurį papildo išskirtinė viešbučių aplinka.
 
 
 
 
„Kempinski” šiuo metu valdo 80 penkių žvaigždučių viešbučius 30 šalyse ir toliau vykdo savo tinklo plėtrą Europoje, Vidurio Rytų regione, Afrikoje ir Azijoje. Tinklas vienija istorinio paveldo pastatus, aukščiausius apdovanojimus pelniusius miesto viešbučius, išskirtinius kurortus ir prestižines rezidencijas. Kiekvienas viešbutis pasižymi aukščiausia kokybe, kurios svečiai tikisi iš „Kempinski” vardo, o kartu įkūnija vietinės kultūros tradicijas. „Kempinski” yra Tarptautinio viešbučių aljanso („Global Hotel Alliance”) – didžiausio pasaulyje nepriklausomų viešbučių aljanso – vienas iš įkūrėjų.