KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

 
 
 
 
KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
 
„Pavasario nakties tango“
 
 
Iš ciklo „Tūkstantmečio aidai muzikoje“
Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) gegužės 21 d., antradienį, 18 val. Kauno fortepijoninio trio koncertas „Pavasario nakties tango“. Dalyvaus: Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Čepinskienė (smuikas), Asta Krištaponienė (violončelė), bei aktorė Inesa Pauliulytė. Programoje – ispanų, Lotynų Amerikos šalių kompozitorių šokiai fortepijoniniam trio ir poezija. Kviečiame. Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje“ (I–IV 10–13 val., 14–17 val., V 10–13 val., 14–16 val. ir prieš renginį), o taip pat visose TIKETA kasose (aptarnavimo mokestis iki 4 Lt). Bilieto kaina 25 Lt (su nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia ir turintiems „Daily Card“ nuolaidų kortelę – 20 Lt). Informacija tel. (8–37) 22 31 44, www.kmn.lt
                     
                      Pavasario naktį norisi… šokti. Norisi keliauti ten, kur žmonės šoka, nes kitaip neįsivaizduoja savo gyvenimo ir savęs. Norisi keliauti ten, kur žmonės šoka, nes taip jiems liepia širdis. Norisi keliauti ten, kur žmonės šoka, kai pristinga žodžių.
 
                      Kauno fortepijoninio trio narės yra gerai mūsų miesto publikai pažįstamos muzikės, dažnos kamerinės muzikos projektų iniciatorės bei dalyvės – Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Čepinskienė (smuikas) ir Asta Krištaponienė (violončelė). Atlikėjos yra pelnę apdovanojimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, dalyvavę muzikos festivaliuose, koncertavę įvairiose pasaulio šalyse. Kauno fortepijoninio trio kūrybiniuose planuose – naujos programos, tarpdisciplininiai projektai, dalyvavimas įvairiuose Lietuvos ir kitų šalių kultūriniuose renginiuose. „Šis ansamblis – tai dovana mums pačioms. Mylime kamerinę muziką, norime ieškoti, mokytis,  įgyvendinti įvairiausias idėjas… O trise tai daryti be galo įdomu!”, – sako Kauno fortepijoninio trio narės.
 
                      Aktorė Inesa Paliulytė nuo 1979 vaidina Nacionaliniame Kauno dramos teatre, yra viena iš teatro mokyklėlės prie NKDT „Mano teatras“ įkūrėjų ir pedagogių. TV3 televizijoje sukūrė ir vedė laidą vaikams „Ryto Tra lia lia“. Kuria ir režisuoja įvairius projektus vaikams bei suaugusiems, organizuoja ir veda pedagoginius seminarus teatro temomis.
 
                      Gegužės 21 d. Kauno fortepijoninis trio kviečia į „Pavasario nakties tango“!